iOSGryStrategiczneFamily Farm Seaside
Family Farm Seaside ikona

Family Farm Seaside8.3.100

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Family Farm Seaside (w polskiej wersji znane jako Wiejskie Życie) to prosta gra ekonomiczna, w której nasze zadanie polega na rozwijaniu farmy. Gra w naszym kraju posiada sporą i prężną społeczność graczy.

Zabawę z Wiejskie Życie rozpoczynamy od krótkiego samouczka, który za pomocą gry uczy nas podstawowych zasad. Otrzymujemy naszą farmę, pierwsze budowle i przystępujemy do jej rozwoju. Z czasem odblokowujemy nie tylko nowe elementy, ale też powierzchnie takie jak np. wyspa. Wykonując zadania oraz prowadząc dobrze nasze gospodarstwo otrzymujemy nie tylko wynagrodzenie, ale także punkty doświadczenia. Dzięki nim awansujemy na wyższy poziom.

W grze ważną rolę odgrywa interakcja ze znajomymi. Im więcej dodamy ich do naszej listy, tym więcej dodatkowych dóbr otrzymamy. Organizowane są konkursy, a integrując grę z Facebookiem możemy zyskać więcej środków. Wiejskie Życie posiada mocno rozbudowaną społeczność w naszym kraju. W internecie znajdziemy nie tylko wiele porad co do samej gry, ale też listy graczy, których możemy dodać do znajomych.

Nieodłącznym elementem są także mikropłatności. W grze mamy trzy podstawowe waluty, z czego najważniejszą, najdroższą i najtrudniej osiągalną są dukaty. Niestety bez dodatkowych inwestycji rozwijanie farmy wymaga dużej cierpliwości, pokładów czasu wolnego oraz dobrych umiejętności w planowaniu jej rozbudowy.

Kolejną zaletą gry poza sporą społecznością jest dobra polska wersja językowa, częste aktualizacje oraz wsparcie dla większości popularnych platform mobilnych. Wiejskie życie dostępne jest za darmo i nie zawiera reklam. Gra sprawdza się dobrze zarówno na mniejszych ekranach iPhone'ów jak i większych iPadów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań974
Data aktualizacji26 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Family Farm Seaside ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)