bDYVmOBh
Far Manager ikona

Far Manager3.0 Build 5775

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Far Manager jest interesującym, dostępnym zupełnie za darmo menadżerem plików uruchamiającym się z wiersza poleceń i wizualnie bardzo przypominającym legendarnego Norton Commandera z czasów kiedy prym wiódł system MS-DOS.

bDYVmOBj

Poza łudzącym podobieństwem Far Manager oferuje w zasadzie wszystko to, co jego wielki poprzednik, ale ze wsparciem dla wielu współczesnych udogodnień, takich jak chociażby możliwość obsługi programu za pomocą myszki. Jak na menadżera plików przystało możemy za jego pomocą swobodnie i w prosty sposób organizować zebrane na komputerze pliki i foldery: zmieniać nazwy, kopiować, edytować. Znajdziemy w programie także funkcje wyszukiwania, drukowania, integrację z powłoką systemową Shell i nie tylko.

Far Manager to jednak nie tylko funkcjonalny menadżer plików oraz okazja do wspominania czasów minionych. Program posiada możliwość instalowania wtyczek rozszerzających możliwości aplikacji. Wśród obecnie dostępnych pluginów wymienić warto chociażby Hex Editor, przeglądarkę wydarzeń systemowych, dodanie obsługi protokołu FTP i wiele, wiele innych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Far Manager 3.0 Build 5775wersja stabilna (32-bit)
Far Manager 3.0 Build 5775wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.63 oceny
ProducentFar Group
Liczba pobrań3 879
Data aktualizacji6 kwi 2021
Rozmiar pliku10.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Far Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYVmOBO
bDYVmOCf