AndroidGrySymulatoryFarm Expert 2018 Mobile
Farm Expert 2018 Mobile ikona

Farm Expert 2018 Mobile3.30

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Farm Expert 2018 Mobile to gra o zarządzaniu własnym gospodarstwem rolnym wyprodukowana przez polską firmę PlayWay.

Tak, jak w przypadku innych symulatorów tego typu, również w Farm Expert 2018 Mobile będziemy wykonywać rozmaite obowiązki na farmie. W grze znajdziemy aż cztery różne lokacje i ponad 20 maszyn rolniczych, które będą niezwykle przydatne w codziennej pracy. Ta skupi się na hodowaniu zwierząt, uprawie roślin, zbieraniu plonów i sprzedaży.

Farm Expert 2018 Mobile to nie tylko prace ręczne, ale i możliwość eksplorowania świata przy użyciu licznych pojazdów. Na początku dysponujemy zaledwie podstawowym wyposażeniem, ale odwiedzając sklep będziemy mogli nabyć dodatkowe maszyny i niezbędne materiały.

Nic więc dziwnego, że Farm Expert 2018 Mobile podąża szlakiem innych gier mobilnych. Opisywany tytuł można pobrać bezpłatnie, ale zawiera on wbudowane mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze wykupimy dostęp do nowych lokacji czy też nabędziemy specjalną walutę, która pozwoli nam zakupić przedmioty do wykorzystania w trakcie zabawy.

Warto dodać, że oprócz darmowej wersji Farm Expert 2018 Mobile dostępna jest także edycja Premium, którą można nabyć w cenie 24,99 złotych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentPlayWay S.A.
Liczba pobrań127
Data aktualizacji11 wrz 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Farm Expert 2018 Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)