iOSGryLogiczne i karcianeFarm Heroes Saga
Farm Heroes Saga ikona

Farm Heroes Saga6.26.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Farm Heroes Saga to gra logiczna, w której musimy połączyć ze sobą co najmniej trzy takie same owoce lub warzywa widoczne na ekranie.

Za przygotowanie Farm Heroes Saga odpowiadają mistrzowie gatunku, czyli studio King mające w swoim dorobku między innymi bardzo popularną serię Candy Crush. Tak samo jak w przypadku innych gier wspomnianego producenta, Farm Heroes Saga można pobrać zupełnie za darmo, ale w trakcie zabawy natkniemy się na obecność mikropłatności, dzięki którym zakupimy dodatki do wykorzystania podczas rozgrywki.

Farm Heroes Saga jest produkcją typu „easy to learn, hard to master”. Każdy zrozumie, na czym polega rozgrywka, ale nie wszyscy będą w stanie ukończyć najbardziej wymagające etapy. Zwłaszcza, że w każdym z nich mamy ograniczoną liczbę ruchów, a gdy wyczerpiemy pulę, będziemy musieli zaczynać dany poziom od nowa.

Gra oferuje aspekt społecznościowy i pozwala na synchronizowanie „sejwów” między kilkoma urządzeniami. Farm Heroes Saga umożliwia zalogowanie się do Facebooka, dzięki czemu możemy rywalizować z innymi użytkownikami tego serwisu, a nawet wysyłać im dodatkowe życia (normalnie musimy poczekać na ich odnowienie, ale proces ten przyśpieszymy, jeśli zdecydujemy się zapłacić).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKing
Liczba pobrań79
Data aktualizacji31 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Farm Heroes Saga ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)