WindowsGryStrategiczneFarmerama

Farmerama

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Farmerama to nieskomplikowana gra strategiczna z kolorową, przyjemną dla oka grafiką. Produkcja jest dostępna za darmo przez przeglądarkę internetową, więc cechuje się niskimi wymaganiami sprzętowymi i nie wymaga instalacji na komputerze.

Dla fanów symulatorów farmy

Pod względem ogólnych założeń w mechanice rozgrywki, Farmerama może przypominać to, co znamy z popularnych symulatorów farmy. Naszym zadaniem jest uprawianie ziemi, sadzenie roślin oraz hodowanie zwierząt (w tym również nietypowych ras, bowiem w naszym gospodarstwie może zamieszkać tęczowa kura bądź złota owca). Istotne znaczenie ma oczywiście rozbudowa własnego gospodarstwa, w którym z czasem zaczną pojawiać się coraz bardziej zaawansowane budynki, a nie tylko kurnik, obora czy chlew.

Wiele specjalizacji do wyboru

Farmerama zabiera śmiałków do wielu zróżnicowanych lokacji. Owszem, głównie działamy na łące, ale nie brakuje także leśnej polany oraz innych terenów, na których będziemy wykonywać misje. Co ważne, gra oferuje możliwość wyuczenia się zawodu (np. piekarz lub przetwórca owoców i warzyw), dzięki czemu odblokujemy nowe możliwości.

Graj z innymi

Jako że Farmerama kładzie nacisk na aspekt społecznościowy, w toku zabawy będziemy handlować swoim dobytkiem z innymi graczami. Możemy im również wysyłać specjalne wiadomości, a także prezenty w formie przedmiotów do wykorzystania w dalszej części zabawy.

Farmerama - cechy gry:

  • darmowa strategia dla miłośników symulatora farmy
  • uprawa ziemi, sadzenie roślin, hodowla zwierząt
  • rozbudowywanie własnego gospodarstwa rolnego
  • możliwość wyuczenia się zawodu w celu zwiększenia przychodów
  • liczne aspekty społecznościowe
Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBigpoint
Liczba pobrań976
Data aktualizacji18 maj 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)