bDYIPwut
Farming Simulator 14 ikona

Farming Simulator 141.3.4

Strona głównaiOSGrySymulatoryFarming Simulator 14
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Farming Simulator 14 to kolejna gra z serii popularnych symulatorów, w której musimy zajmować się własnym gospodarstwem rolnym.

bDYIPwuv

Podczas rozgrywki będziemy hodować zwierzęta, uprawiać rośliny i sprzedawać plony. To nasze najważniejsze zadania niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na zabawę w trybie dla jednego gracza czy też będziemy współpracować z innym użytkownikiem w rozgrywce wieloosobowej. Farming Simulator 14 zawiera lokalny multiplayer dostępny za pośrednictwem Bluetootha lub Wi-Fi.

Jeśli nie poradzimy sobie z codziennymi obowiązkami, zatrudnimy asystentów, którymi sterować będzie sztuczna inteligencja. Warto to zrobić, bo w Farming Simulator 14 nieustannie mamy pełne ręce roboty. Musimy chociażby zasadzić pszenicę, rzepak i kukurydzę, nie zapomnieć o skoszeniu trawy, nakarmieniu zwierząt czy też uporządkowaniu siana.

Farming Simulator 14 oddaje do dyspozycji wiernie odwzorowane maszyny rolnicze. Wśród nich znajdziemy te, które zostały wyprodukowane przez doskonale znane firmy, takie jak: Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Kuhn, Amazone oraz Krone.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań112
Data aktualizacji27 lut 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Farming Simulator 14 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYIPwva
bDYIPwvr