WindowsNarzędziaSzyfrowanie danychFast Secure
Fast Secure ikona

Fast Secure1.0.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Fast Secure to niewielka aplikacja do szyfrowania plików, przydatna do dodatkowego zabezpieczania ważnych lub szczególnie wrażliwych danych.

Program jest dostępny zupełnie za darmo i nie wymaga instalacji - wystarczy ściągnięty plik wykonawczy uruchomić, aby na ekranie pojawiła się niewielka, zawsze widoczna na wierzchu ikonka aplikacji. To ona oferuje jedyną formę interakcji z programem, a jedyną dostępną opcją jest możliwość jego zamknięcia poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy. Aby zaszyfrować wskazany plik, albo cały katalog dokumentów, należy go po prostu przenieść metodą "przeciągnij i upuść" na ikonkę aplikacji. Następnie wystarczy wprowadzić hasło i gotowe, pliki są zabezpieczone.

Aby z kolei odszyfrować swoje dane, wystarczy przeprowadzić w zasadzie identyczną operację: przeciągnąć do ikonki programu zaszyfrowany plik, wprowadzić hasło i dane zostaną odszyfrowane. Jak widać, Fast Secure jest bardzo prosty w obsłudze i w zasadzie to zarówno jego największy plus, jak i minus. Użytkownik nie może wybrać żadnego konkretnego algorytmu szyfrowania, brak jakichkolwiek opcji może być nieco mylący na początku, a jedyną formą "pomocy" są tworzone logi przy szyfrowaniu, które lepiej zachować na przyszłość w razie wątpliwości, które dane zostały zaszyfrowane, a które nie.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAnnamorad
Liczba pobrań282
Data aktualizacji24 wrz 2015
Rozmiar pliku0.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Fast Secure ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)