bDUrPtLV
FastCopy ikona

FastCopy3.92

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FastCopy to niewielki program, który służy nie tylko do szybkiego kopiowania, ale również natychmiastowego usuwania plików zapisanych na dysku twardym komputera z systemem operacyjnym Windows.

bDUrPtLX

Narzędzie zostało wyposażone w szereg dodatkowych funkcjonalności, których próżno szukać podczas kopiowania i usuwania plików przy wykorzystaniu mechanizmów wbudowanych w systemie. Za pomocą FastCopy możemy określić prędkość kopiowania, a także w razie potrzeby zatrzymać wykonywanie tej operacji, by wznowić ją w dowolnym momencie. Dostępna jest także opcja "non-stop", dzięki której skopiujemy wybrane pliki nawet wówczas, gdy podczas kopiowania system napotka błędy.

FastCopy charakteryzuje się przejrzystym i nieskomplikowanym interfejsem, dlatego też z jego opanowaniem poradzą sobie nawet mniej doświadczeni użytkownicy.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
FastCopy 3.92wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.33 oceny
ProducentH.Shirouzu
Liczba pobrań4 613
Data aktualizacji3 sie 2020
Rozmiar pliku1.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FastCopy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUrPtMC
bDUrPtMT