bDXIRgDF
Fastpad ikona

FastpadX 2.00

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fastpad stanowi zamiennik dla Notatnika w systemie Windows, oferując m.in. możliwość otwierania dowolnej ilości plików tekstowych (nawet o bardzo dużych rozmiarach) w kartach.

bDXIRgDH

Aplikacja stworzona została przez Polaka i charakteryzuje się prostotą obsługi oraz dużą konfiguralnością. Bardzo dobrze sprawdza się ona podczas pracy ze standardowymi plikami TXT, jak również plikami konfiguracyjnymi INI, CFG, wsadowymi BAT, CMD, plikami HTML oraz kodami źródłowymi takich języków jak Pascal, C++, PHP itd. Fastpad umożliwia stosowanie szyfrowania ROT-13, XOR-32 i wspiera metodę "przeciągnij-i-upuść".

Fastpad rozpowszechniany jest w formie przenośnej (portable), która do poprawnego działania nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Fastpad X 2.00wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań313
Data aktualizacji25 lip 2018
Rozmiar pliku0.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Fastpad ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXIRgEm
bDXIRgED