FastPictureViewer Professional1.9 Build 360

WindowsGrafikaPrzeglądarki graficzneFastPictureViewer Professional
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

FastPictureViewer to jedna z najszybszych przeglądarek plików graficznych RAW, obsługująca ponad 20 różnych formatów tworzonych przez większość najpopularniejszych aparatów cyfrowych. Doskonale sprawdza się także podczas pracy z grafiką w standardowych formatach.

Aplikacja jest złotym środkiem dla osób poszukujących funkcjonalności połączonej z szybkością działania i niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Interfejs programu zaprojektowany został w taki sposób, aby największa możliwa przestrzeń przeznaczona była na wyświetlanie obrazu. Poszczególne opcje znaleźć można w menu ulokowanym w dolnej części ekranu (może ono zostać ukryte) lub z poziomu menu kontekstowego. Ponadto w głównym oknie FastPictureViewer umiejscowiono kilka niezależnych okienek z narzędziami, które mogą być dowolnie przesuwane po ekranie. Odpowiadają one m.in. za wyświetlanie histogramu, informacji o grafice, zewnętrznych edytorach, a jedno z nich pozwala na ocenę poszczególnych zdjęć.

Przeglądarka FastPictureViewer poza możliwością pracy ze standardowymi plikami graficznymi (JPEG, BMP, PNG itp.) umożliwia także przeglądanie 20 formatów RAW stworzonych przy użyciu najpopularniejszych modeli aparatów cyfrowych (twórcy podają, że najnowsza wersja wspiera ich przeszło 350). Zdjęcia przeglądane mogą być bezpośrednio z karty pamięci zamontowanej w aparacie. Instalacja dodatkowych kodeków FastPictureViewer Codec Pack (płatne) pozwala wzbogacić listę obsługiwanych formatów o m.in. PSD, DNG, CR2, NEF, PEF, RAF, ORF, SR2, SRW, a także OpenEXR, Radiance HDR, TGA, PNM, DDS i JPEG2000. Z kolei po doinstalowaniu odpowiedniego kodeku DjVU możliwe staje się przeglądanie dokumentów zapisanych w tym formacie. Program oferuje wsparcie dla profili ICCv2/v4.

FastPictureViewer posiada także opcje prezentacji grafiki jako pokaz slajdów, zdalnego transferu MTP/PTP oraz zakładek do przechowywania wybranych zdjęć i filtrów, ułatwiających przeglądanie.

Udostępnij
FastPictureViewer Professional 1.9 Build 360wersja stabilna (32-bit)
FastPictureViewer Professional 1.9 Build 360wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.511 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań29 203
Data aktualizacji26 kwi 2017
Rozmiar pliku36.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)