FastStone Image Viewer jest bardziej uniwersalny, może importować filmy

FastStone Image Viewer jest bardziej uniwersalny, może importować filmy

FastStone Image Viewer jest bardziej uniwersalny, może importować filmy
04.05.2018 11:33

Nowa wersja popularnej przeglądarki obrazów i filmów FastStone Image Viewer została wyposażona w lepszy import multimediów. Od wersji 6.5 programu można wykorzystać go do kopiowania zarówno zdjęć, jak i filmów z podłączonych do komputera urządzeń i kart pamięci.

FastStone Image Viewer rozwija się w kierunku programu uniwersalnego, nadającego się do katalogowania różnego rodzaju mediów. Nowy mechanizm importu pozwala skopiować z urządzeń podłączonych do komputera zdjęcia i filmy. Obsługiwane są smartfony, aparaty fotograficzne, karty pamięci i zewnętrzne dyski. Do importu można dołączyć także filmy znajdujące się już na dysku. Ponadto zaimportowane filmy można od razu odtworzyć.

Obraz

Możliwość odtwarzania filmów została dodana do FastStone Image Viewera w ubiegłym roku, a w wersji 6.5 odtwarzacz dostał kilka poprawek. Poza wymienionymi wyżej nowościami w programie naprawiono także znane błędy, jednak autorzy nie podają szczegółów.

Drugą ważną nowością w tej wersji programu jest ulepszony system tworzenia pokazów slajdów. Zwiększony został na przykład interwał między kolejnymi zdjęciami z 5 minut do godziny. Pozostałe funkcje pozostały bez zmian. Poza możliwością katalogowania i przeglądania mediów mamy do dyspozycji proste narzędzia edycji, obsługę skanerów i zapisywania zrzutów ekranu i wiele innych przydatnych funkcji.

Najnowszą wersję programu FastStone Image Viewer znajdziecie w naszej bazie programów. Dostępna jest także wersja nie wymagająca instalacji.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)