WindowsGryPrzygodoweFate by Numbers Episode I

Fate by Numbers Episode I

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fate by Numbers to całkowicie darmowa gra w postaci interaktywnego filmu wideo. Została stworzona przez kilku holenderskich studentów jako praca zaliczeniowa. Przy budżecie w wysokości 1500 Euro i pomocy kilku najbliższych przyjaciół powstał fantastyczny projekt - "gra-film"

Zadaniem gracza jest pomóc Alice Sanger w rozwikłaniu sprawy tajemniczej walizki, którą miała odebrać ze stacji metra oraz podejrzanej sprawy jej męża, już od pewnego czasu uznanego za zmarłego. Jak na detektywa przystało należy przygotować się na wizytę w kilku miejscach, przesłuchanie świadków oraz osób mogących pomóc w rozwikłaniu całej układanki. Poza tym, w trakcie gry przyjdzie nam wykonać kilka telefonów, włamać się do paru budynków, serwerów, przeanalizować kilka zdjęć i umiejętnie powiązać ze sobą parę istotnych zdarzeń. Rozbudowana fabuła wraz z filmową oprawą graficzną sprawia, że można naprawdę uwierzyć w historię Alice odrywając się tym samym na kilka godzin od rzeczywistości. Mimo, iż Fate by Numbers Episode I to część, którą można zakończyć z powodzeniem w kilka godzin, to dodatkowo warto się przekonać, jak ciekawe produkcje można stworzyć dysponując niskimi nakładami i odrobiną dobrych chęci. Wymagania systemowe: - procesor klasy Pentium 4 (2200 MHz) lub AMD+ (2200MHz) - 512 MB RAM - karta graficzna klasy ATI (9700+) lub Nvidia (FX+) Uwaga! 1. Obraz ISO należy otworzyć w emulatorze napędu DVD lub CD np. DAEMON Tools lub nagrać bezpośrednio na płytę CD za pośrednictwem dowolnego programu np. ImgBurn. 2. Gra Fate by Numbers udostępniona jest w postaci pliku Torrent. By pobrać tego typu plik należy skorzystać z dowolnego programu obsługującego sieć BitTorrent np. ľTorrent.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRevival
Liczba pobrań5 443
Data aktualizacji13 maj 2013
Rozmiar pliku765.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)