bEhYVled

FaxTools eXPert8.01

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Profesjonalny program faksujący produkcji firmy BVRP - znanej zoprogramowania OEM dołączanego do wielu modemów. FaxTools eXPertłączy w sobie funkcje klasycznego programu do elektronicznejwysyłki i odbierania faksów, faksu internetowego (Fax over IP), atakże standardowego programu pocztowego.

bEhYVlef

Interfejs programuprzypomina trochę klasycznego klienta pocztowego, i choć nie jestpolskojęzyczny to zarówno konfiguracja (w dużym stopniuzautomatyzowana) jak i obsługa nie sprawiają większych trudności.Ponadto program oferuje wygodną opcję faksowania bezpośrednio zaplikacji np. edytora tekstów Word, pakietu Microsoft Office.Program pozwala także na automatyczną, masową wysyłkę jednego faksudo wielu odbiorców, co jest przydatne przy kampaniachmarketingowych realizowanych tą drogą.

Uwaga!

Aby korzystać z wysyłki faksów przez Internet należy posiadaćwykupioną usługę u dostawcy telekomunikacyjnego, który oferujewysyłanie faksów przez Internet (Fax over IP).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
FaxTools eXPert 8.01wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań12 940
Data aktualizacji25 kwi 2006
Rozmiar pliku12.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhYVleK
bEhYVlfb