bDYIwdTV
FBX Game Recorder ikona

FBX Game Recorder3.7.0.2211

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FBX Game Recorder to program do nagrywania filmów z rozgrywki. Stanowi idealną propozycję dla osób przygotowujących materiały typu let’s play bądź graczy chcących uwiecznić swoje popisy w wybranych grach komputerowych.

bDYIwdTX

Zrób swój „let’s play”

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze. Po uruchomieniu FBX Game Recorder na ekranie zobaczymy wyraźne instrukcje. Wszystko, co należy zrobić, to przełączyć się na grę, znaleźć właściwą ikonę, a następnie skorzystać ze skrótu klawiaturowego CTRL+F12, by rozpocząć nagrywanie (ta sama kombinacja przycisków umożliwia także zatrzymanie rejestrowania obrazu).

Wbudowany edytor wideo

FBX Game Recorder oferuje możliwość postprodukcji. Do dyspozycji użytkownika oddano wiele rozmaitych efektów, dzięki którym mogą uatrakcyjnić swoje nagrania. Istnieje także opcja wyodrębnienia kluczowych fragmentów danego materiału i wyeksportowania ich do formatu GIF, co pozwoli nam na udostępnienie takich ruchomych obrazów innym użytkownikom w internecie.

Rejestrowanie obrazu nie wpływa na wydajność

Warto dodać, że FBX Game Recorder wykorzystuje akcelerację sprzętową AMD, NVIDIA i Intel, co sprawia, że podczas nagrywania aplikacja działa w tle, a użytkownik nie odczuje żadnych spadków płynności animacji spowodowanych przez działanie opisywanego narzędzia. Można więc swobodnie rejestrować materiały z rozgrywki bez obaw, że nagle gra zaoferuje tzw. pokaz slajdów.

Przed rozpoczęciem korzystania z programu FBX Game Recorder należy zalogować się do swojego konta za pośrednictwem Facebooka lub Google. Można również utworzyć nowe konto, podając adres e-mail oraz wybrane przez siebie hasło.

FBX Game Recorder – kluczowe cechy:

  • prosta w obsłudze aplikacja do nagrywania filmów z gier
  • idealne narzędzie dla osób przygotowujących materiały typu let’s play
  • wbudowany edytor pozwala na postprodukcję zarejestrowanych materiałów
  • zawiera funkcję wyodrębniania najlepszych fragmentów wideo i konwertowania ich do GIF-ów
  • obsługuje akcelerację sprzętową, dzięki czemu nagrywanie nie wpływa na wydajność gier

Uwaga!

FBX Game Recorder jest dostępny w wersji testowej. Pozwala ona na nagrywanie jedynie 15-minutowych filmów opatrzonych znakiem wodnym FBX.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
FBX Game Recorder 3.7.0.2211wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań1 503
Data aktualizacji12 lut 2020
Rozmiar pliku57.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
FBX Game Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYIwdUC
bDYIwdUT