WindowsEmulatoryKonsoleFCEUX
FCEUX ikona

FCEUX2.6.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FCEUX to emulator NES, czyli konsoli Nintendo Entertainment System. Oferuje wiele funkcji i ustawień, dzięki którym możliwe jest dopasowanie jakości rozgrywki do własnych potrzeb. Można również celowo dostosować efekty do możliwości sprzętu z lat świetności konsoli. Jest bardzo prosty w obsłudze, przez co każdy fan Super Mario będzie w stanie spędzić kilka chwil ze swoimi ulubionymi grami z dzieciństwa.

Obsługa aplikacji może sprowadzić się tylko do wczytania pliku ROM z grą (trzeba o niego zadbać samodzielnie) i rozpoczęcia zabawy. Bardziej dociekliwi użytkownicy będą jednak mogli skorzystać z wielu opcji, które pozwolą dostosować sterowanie, grafikę, dźwięk, przyspieszenie sprzętowe i inne parametry.

Ciekawostką są wbudowane narzędzia niezwiązane bezpośrednio z grą, ale umilające ogólny odbiór programu, na przykład opcja wykonywania zrzutów ekranu, by później podzielić się nimi ze znajomymi.

Uwaga!

Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentFCEUX Team
Liczba pobrań3 130
Data aktualizacji9 mar 2022
Rozmiar pliku3.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FCEUX ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)