WindowsNarzędziaInne narzędziaFedora (obraz ISO)
Fedora (obraz ISO) ikona

Fedora (obraz ISO)39.0

zabezpiecz pobieranie
  • Fedora 38
  • Fedora 38
  • Fedora 38

Fedora to popularna dystrybucja Linuksa, która od lat rozwijana i utrzymywana jest przez programistów z całego świata. Za jej największe atuty uznać można stabilność oraz szybkość działania, a także częste aktualizacje zapewniające aktualność poszczególnych komponentów systemowych.

Fedora to system operacyjny, który kierowany jest w dużym stopniu do programistów poszukujących kompleksowego środowiska do tworzenia różnego typu oprogramowania. Dystrybucja oferuje dostęp do olbrzymiej ilości narzędzi i aplikacji przydatnych w codziennej pracy oraz umożliwia szczegółowe dostosowywanie wielu atrybutów działania do indywidualnych preferencji użytkownika. W Fedorze możemy korzystać z wielu darmowych programów do przeglądania internetu i poczty e-mail, edycji grafiki oraz wideo, a także narzędzi programistycznych, usprawniających pisanie i zarządzanie kodem źródłowym.

Za systemem Fedora stoi olbrzymia społeczność użytkowników, która skupia się na wolnym oprogramowaniu i jego rozwojem. Przekłada się to na stosunkowo częste aktualizacjach systemu oraz dostępność dokumentacji przydatnej mniej doświadczonym użytkownikom.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRed Hat
Liczba pobrań334
Data aktualizacji3 lis 2023
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Fedora (obraz ISO) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)