feedly – wysyp przydatnych nowości w popularnym czytniku RSS

feedly – wysyp przydatnych nowości w popularnym czytniku RSS

feedly – wysyp przydatnych nowości w popularnym czytniku RSS
05.04.2017 12:22

Śledzenie nowości na Facebooku czy Twitterze nie uchroni użytkownika przed pominięciem ważnej wiadomości. Z tego powodu wciąż popularne są czytniki RSS – dla wygodnej listy automatycznie aktualizowanych nagłówków nie sposób znaleźć alternatywy. Schedę po Czytniku Google przejęło feedly, do którego właśnie zawitały spore nowości.

Obraz

Największa z nich stanowi wprowadzenie Boards, czyli swoistego kontenera nagłówków. Dotąd dla zapisania konkretnej wiadomości służyć mogła tylko gwiazdka, która dodawała artykuł do ulubionych. Odtąd możliwe jest tworzenie całych folderów, organizowanie tam materiałów zapisanych na poźniej i udzielanie dostępu innym użytkownikom. Boards jest dostępne dla użytkowników korzystających z feedly za darmo, także na urządzeniach mobilnych.

Kolejną nowością w feedly jest możliwość zaznaczania fragmentów tekstu w artykułach. Podkreślenie zobaczą także inni użytkownicy, którzy dzięki temu zorientują się, co w danym materiale jest najważniejsze. Ponadto do pojedynczych wiadomości można także dodawać notatki. Niestety, te nowości zarezerwowane są dla posiadaczy płatnych kont Feedly Teams.

Obraz

Warto także zwrócić uwagę na nowe możliwości rozszerzenia feedly dla przeglądarek. Oferuje on już możliwość dodawania wyświetlanych stron bezpośrednio do wspomnianych Boards, co działa podobnie jak dodawanie stron do zakładek. feedly jest już zatem nie tylko czytnikiem RSS, ale może zastąpić aplikacje do tworzenia notatek, np. Google Keep. Aplikacje feedly można znaleźć w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)