Feedly - your work newsfeed 40.0.2

Strona główna iOS Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program
lub zeskanuj:

Feedly - your work newsfeed to aplikacja mobilna, która pozwala przeglądać lubiane przez użytkownika portale internetowe, blogi i strony z filmami dzięki RSS-om subskrybowanym w usłudze Feedly.com. W aplikacji możemy też odkrywać nowe, warte uwagi treści internetowe.

Po tym, gdy Google zdecydowało się zlikwidować swoją usługę Reader służącą do zapisywania treści ze stron internetowych za pomocą RSS-ów, rozpoczął się marsz Feedly w stronę dużej popularności. Wiele osób uznało właśnie Feedly za najlepszą alternatywę dla nieczynnego google'owego Czytnika, a przez ostatnie miesiące usługa jest stale rozwijana.

Dzięki Feedly możemy dodawać do obserwowanych RSS-y z lubianych przez nas stron internetowych oraz blogów, a także kanałów wideo na YouTube oraz źródeł z podcastami. Dodawanie treści odbywa się w prosty sposób: wystarczy wpisać interesujący nas adres strony w wyszukiwarkę w usłudze, a Feedly zajmie się resztą. Obserwowane źródła możemy grupować - zarówno wg osobistych preferencji (np. Nowe Technologie, iOS, Apple itp.), a także zdając się na kategorie proponowane przez Feedly. Usługa zawiera też funkcję Explore, która dostarcza propozycje wartych obserwowania stron internetowych. Aby skorzystać z tych wszystkich możliwości, najpierw należy się zalogować, a do wyboru mamy m.in. konto na Facebooku, Google lub Twitterze, a także logowanie za pomocą konta Evernote.

W aplikacji na iPhone'a oraz iPada informacje wyświetlane są wg daty dodania, a program najpierw prezentuje informacje, których jeszcze nie przeczytaliśmy. Możemy też zerknąć, jakie teksty i materiały są aktualnie najbardziej popularne. Wszystkie źródła, które subskrybujemy, możemy przeglądać według nazwy, serwis po serwisie. Aplikacja Feedly wyświetla też powiadomienia, gdy na oznaczonej przez nas jako ważna stronie pojawią się nowe treści.

Feedly oferuje sporo możliwości integracji z innymi popularnymi aplikacjami. Artykuły możemy zapisywać do późniejszej lektury albo w usłudze, albo w Pocket lub Instapaper oraz Evernote. Treści możemy przesyłać również do OneNote, np. do notatnika współdzielonego z naszymi współpracownikami. Artykuły możemy też udostępniać wygodnie za pomocą wbudowanego w iOS mechanizmu dzielenia się treściami. Program ma też wersję na smartzegarki Apple Watch, która wyświetla nagłówki informacji wraz ze zdjęciami i pozwala zapisać je do późniejszej lektury.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

feedly – wysyp przydatnych nowości w popularnym czytniku RSS

22
05.04.2017  •  Maciej Olanicki

Śledzenie nowości na Facebooku czy Twitterze nie uchroni użytkownika przed pominięciem ważnej wiadomości. Z tego powodu wciąż popularne są czytniki RSS – dla wygodnej listy automatycznie aktualizowanych nagłówków nie sposób znaleźć alternatywy. Schedę po Czytniku Google przejęło feedly, do którego właśnie zawitały spore nowości. Największa z nich stanowi wprowadzenie Boards, czyli swoistego kontenera nagłówków. Dotąd dla zapisania konkretnej wiadomości służyć mogła tylko gwiazdka, która dodawała artykuł do ulubionych. Odtąd możliwe jest tworzenie całych folderów, organizowanie tam materiałów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych