Ferro Backup System 5.3: większa skalowalność i ochrona przed ransomware

Strona głównaFerro Backup System 5.3: większa skalowalność i ochrona przed ransomware
12.05.2017 20:39
Ferro Backup System 5.3: większa skalowalność i ochrona przed ransomware

Dostępna jest już nowa wersja Ferro Backup System, oznaczona numerem 5.3. Znaleźć można ją w naszej bazie oprogramowania.W aplikacji służącej archiwizacji danych i wykonywaniu kopii zapasowych pojawiły się nowości, które nie tylko zwiększają funkcjonalność, ale i podwyższają poziom bezpieczeństwa danych.

bEEBcFDp
350199723807958977

Najważniejszą zmianą w wersji 5.3 jest zwiększona skalowalność: możliwe jest archiwizowanie danych z większej liczby komputerów za jednym razem bez generowania dodatkowego obciążenia dla samego serwera. Ferro Backup System 5.3 oferuje także dodatkowe zabezpieczenia przed coraz popularniejszym i wciąż diablo skutecznym zagrożeniem, jakim jest ransomware. Mowa tutaj o ochronie przed usunięciem i modyfikacją zarówno samych danych, jak i ich kopii zapasowych.

W najnowszej wersji możemy także oczekiwać licznych poprawek i drobniejszych udogodnień oraz optymalizacji: odczuwalnie szybsze powinno być na przykład wyświetlanie zawartości folderów z wieloma plikami. Wielu administratorów z entuzjazmem powita możliwość nawigowania po listach stacji i zadań za pomocą klawiatury.

350199723808155585

W kwestii poprawek natomiast, usunięto błąd tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych Hyper-V i ESXi, program powinien sobie także lepiej radzić z uszkodzonymi plikami przechowywanymi w zaszyfrowanych archiwach. Zmian i poprawek jest znacznie więcej, zapoznać z nimi można się na stronie producenta. Sam program pobrać można z naszej bazy.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEEBcFEn