Ferro Backup System 5.3: większa skalowalność i ochrona przed ransomware

Ferro Backup System 5.3: większa skalowalność i ochrona przed ransomware

12.05.2017 20:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dostępna jest już nowa wersja Ferro Backup System, oznaczona numerem 5.3. Znaleźć można ją w naszej bazie oprogramowania.W aplikacji służącej archiwizacji danych i wykonywaniu kopii zapasowych pojawiły się nowości, które nie tylko zwiększają funkcjonalność, ale i podwyższają poziom bezpieczeństwa danych.

Obraz

Najważniejszą zmianą w wersji 5.3 jest zwiększona skalowalność: możliwe jest archiwizowanie danych z większej liczby komputerów za jednym razem bez generowania dodatkowego obciążenia dla samego serwera. Ferro Backup System 5.3 oferuje także dodatkowe zabezpieczenia przed coraz popularniejszym i wciąż diablo skutecznym zagrożeniem, jakim jest ransomware. Mowa tutaj o ochronie przed usunięciem i modyfikacją zarówno samych danych, jak i ich kopii zapasowych.

W najnowszej wersji możemy także oczekiwać licznych poprawek i drobniejszych udogodnień oraz optymalizacji: odczuwalnie szybsze powinno być na przykład wyświetlanie zawartości folderów z wieloma plikami. Wielu administratorów z entuzjazmem powita możliwość nawigowania po listach stacji i zadań za pomocą klawiatury.

Obraz

W kwestii poprawek natomiast, usunięto błąd tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych Hyper-V i ESXi, program powinien sobie także lepiej radzić z uszkodzonymi plikami przechowywanymi w zaszyfrowanych archiwach. Zmian i poprawek jest znacznie więcej, zapoznać z nimi można się na stronie producenta. Sam program pobrać można z naszej bazy.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także