AndroidRozrywka i hobbyInne programy dla hobbystówFever: lokalne wydarzenia
Fever: lokalne wydarzenia ikona

Fever: lokalne wydarzenia5.103.3

  • Fever
  • Fever
  • Fever
  • Fever

Fever to aplikacja mobilna kierowana do osób preferujących aktywne spędzanie wolnego czasu. Dostarcza ona bogaty program wydarzeń i imprez, pomagając odkrywać najlepsze atrakcje, ukryte miejsca i modne pop-upy, często dostępne tylko na tej platformie.

Aplikacja Fever wyróżnia się wieloma unikalnymi zaletami i oferuje dostęp do wielu ekskluzywnych wydarzeń, które są dostępne tylko na tej platformie. Z kolei program lojalnościowy Klub Fever nagradza użytkowników za każdy zakup biletów, dodając środki do wirtualnego portfela Fever. Dzięki filtrom możliwe jest wygodne wyszukiwanie wydarzeń według dat i godzin, a lista ulubionych wydarzeń pozwala na szybki dostęp do tych, które najbardziej interesujących. System przekazywania biletów ułatwia dzielenie się nimi z rodziną i przyjaciółmi, a aktualizowana na bieżąco mapa pokazuje wydarzenia blisko wybranej lokalizacji.

Fever to także aplikacja, która ułatwia uczestnictwo w wydarzeniach. Oferuje spersonalizowane rekomendacje, dostosowane do Twoich preferencji, a w pełni mobilne, wirtualne bilety pozwalają na wygodne skanowanie bezpośrednio z ekranu urządzenia.

Dzięki Fever możesz cieszyć się różnorodnymi wydarzeniami i imprezami. Aplikacja obejmuje szeroki zakres atrakcji, od wycieczek, zwiedzania i aktywnego wypoczynku, przez sztukę i muzea, koncerty i festiwale, teatr, kino, kabarety i widowiska, po doznania kulinarne, drinki, afterwork i życie nocne.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFever Labs
Liczba pobrań0
Data aktualizacji20 lip 2024
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Fever: lokalne wydarzenia ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)