iOSDomInteligentny domFIBARO Home Center
FIBARO Home Center ikona

FIBARO Home Center1.22.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FIBARO Home Center to aplikacja do sterowania systemem automatyki budynkowej FIBARO i kompatybilnymi urządzeniami innych producentów.

Po uruchomieniu FIBARO Home Center zaprezentowany zostanie ekran ze szczegółowym raportem stanu domu, urządzeń i zabezpieczeń. W jednym miejscu pokazane zostaną zamknięte i otwarte drzwi, stan alarmu, temperratura, światła, stan rolet, drzwi garażowych i tak dalej. Z tego miejsca można też szybko włączyć wybraną scenę.

Urządzenia w domu są podzielone na pokoje, a widok pokoju pozwala szybko dopasować otoczenie do aktualnych potrzeb. System maszynowego uczenia z czasem poznaje zwyczaje użytkowników i zależnie od pory i pomieszczenia, dostosowuje przestrzeń do aktualnych potrzeb oraz proponuje sceny, gdy bierzemy smartfon do ręki.

Aplikacja daje do wyboru 3 schematy kolorystyczne, w tym jeden ciemny. Aplikacja pozwala tworzyć Siri Shortcuts i wykorzystuje sterowanie głosowe, a na nowszych iPhone'ach także system przekazywania dodatkowych informacji wibracjami podczas korzystania z aplikacji.

FIBARO Home Center ostatecznie zastąpi FIBARO for iPhone pod koniec czerwca 2019 roku.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań72
Data aktualizacji17 kwi 2024
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
FIBARO Home Center ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)