WindowsGrySportoweFIFA 16

FIFA 16

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FIFA to jedna z dwóch najpopularniejszych serii gier piłkarskich, która co roku może liczyć na odświeżone wydanie. Edycja 16 usprawnia mechanizmy rozgrywki, ulepsza oprawę graficzną, a do tego próbuje czegoś zupełnie nowego, wprowadzając na boiska kobiece drużyny. Electronic Arts chwali się, że ma najlepszą tego typu produkcję na rynku, działającą na bazie realistycznego silnika fizycznego i z niemal rzeczywistym odzwierciedleniem najlepszych zawodników w cyfrowej formie. Możecie to sprawdzić.

Producenci wsłuchali się w uwagi graczy i skupili głównie na poprawkach dotyczących obrony i gry w środku pola. Połączone jest to bezpośrednio z wprowadzeniem wielu nowych ruchów na murawie, ale na szczęście opanowanie ich ułatwiono. FIFA 16 dostała tryb treningowy. System jest niezwykle prosty oraz intuicyjny. Wbiegamy na boisko z piłką i zwyczajnie gramy, a gdy będzie odpowiednia pora wykonać jakąś akcję, nad głową piłkarza pojawią się odpowiednie ikonki, dopełnione podpowiedziami.

Najbardziej znani reprezentanci klubów z całego świata wyglądają jeszcze bardziej jak żywi i popisują się charakterystycznymi akcjami. Równocześnie popracowano mocno nad sztuczną inteligencją, która gra teraz agresywniej, nie bojąc się nawet faulować w krytycznych sytuacjach. Poza usprawnionym systemem wymiany podań doszło także zaawansowane kiwanie. Można więc skutecznie mylić przeciwnika nie rozstając się z piłką. Spore zmiany zaszły też przy oddawaniu strzałów na bramkę. Są dokładniejsze.

Z pozostałych nowinek należy wspomnieć o przeszło dziesięciu drużynach kobiecych, przebudowanym trybie tworzenia własnej drużyny marzeń, jak również kilku nowych stadionach. W wersji polskiej FIFA 16 komentatorami są Dariusz Szpakowski oraz Jacek Laskowski. Wszelkie wypowiadane kwestie nagrano zupełnie od nowa.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core-i3 2100 3.1 GHz lub AMD Athlon II X4 620
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 650 lub AMD Radeon HD 6770

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna wypróbować wszystkie najważniejsze zmiany i nowinki. Do wyboru gracz dostaje tutaj 12 klubów sportowych, w tym dwa kobiece, ze Stanów Zjednoczonych i Niemiec. Mecze rozegra m.in. na stadionie Borussia Park. Pozna podstawy przygotowania drużyny, czyli tryb FUT Draft, poćwiczy w trybie treningowym i powykonuje kilka wyzwań z piłką na ekranach dogrywania.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Origin - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki. Do zabawy potrzebne będzie też zarejestrowanie darmowego konta na stronie Origin. Posiadacze nowszych gier firmy EA, takich jak Battlefield 4 czy poprzednie gry z serii FIFA, które również go potrzebują, od bardzo dawna mają je już zapewne założone.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.56 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań25 225
Data aktualizacji10 wrz 2015
Rozmiar pliku3798.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)