bESnWVNN

FIFA 16

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FIFA to jedna z dwóch najpopularniejszych serii gier piłkarskich, która co roku może liczyć na odświeżone wydanie. Edycja 16 usprawnia mechanizmy rozgrywki, ulepsza oprawę graficzną, a do tego próbuje czegoś zupełnie nowego, wprowadzając na boiska kobiece drużyny. Electronic Arts chwali się, że ma najlepszą tego typu produkcję na rynku, działającą na bazie realistycznego silnika fizycznego i z niemal rzeczywistym odzwierciedleniem najlepszych zawodników w cyfrowej formie. Możecie to sprawdzić.

bESnWVNP

Producenci wsłuchali się w uwagi graczy i skupili głównie na poprawkach dotyczących obrony i gry w środku pola. Połączone jest to bezpośrednio z wprowadzeniem wielu nowych ruchów na murawie, ale na szczęście opanowanie ich ułatwiono. FIFA 16 dostała tryb treningowy. System jest niezwykle prosty oraz intuicyjny. Wbiegamy na boisko z piłką i zwyczajnie gramy, a gdy będzie odpowiednia pora wykonać jakąś akcję, nad głową piłkarza pojawią się odpowiednie ikonki, dopełnione podpowiedziami.

Najbardziej znani reprezentanci klubów z całego świata wyglądają jeszcze bardziej jak żywi i popisują się charakterystycznymi akcjami. Równocześnie popracowano mocno nad sztuczną inteligencją, która gra teraz agresywniej, nie bojąc się nawet faulować w krytycznych sytuacjach. Poza usprawnionym systemem wymiany podań doszło także zaawansowane kiwanie. Można więc skutecznie mylić przeciwnika nie rozstając się z piłką. Spore zmiany zaszły też przy oddawaniu strzałów na bramkę. Są dokładniejsze.

Z pozostałych nowinek należy wspomnieć o przeszło dziesięciu drużynach kobiecych, przebudowanym trybie tworzenia własnej drużyny marzeń, jak również kilku nowych stadionach. W wersji polskiej FIFA 16 komentatorami są Dariusz Szpakowski oraz Jacek Laskowski. Wszelkie wypowiadane kwestie nagrano zupełnie od nowa.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core-i3 2100 3.1 GHz lub AMD Athlon II X4 620
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 650 lub AMD Radeon HD 6770

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna wypróbować wszystkie najważniejsze zmiany i nowinki. Do wyboru gracz dostaje tutaj 12 klubów sportowych, w tym dwa kobiece, ze Stanów Zjednoczonych i Niemiec. Mecze rozegra m.in. na stadionie Borussia Park. Pozna podstawy przygotowania drużyny, czyli tryb FUT Draft, poćwiczy w trybie treningowym i powykonuje kilka wyzwań z piłką na ekranach dogrywania.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Origin - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki. Do zabawy potrzebne będzie też zarejestrowanie darmowego konta na stronie Origin. Posiadacze nowszych gier firmy EA, takich jak Battlefield 4 czy poprzednie gry z serii FIFA, które również go potrzebują, od bardzo dawna mają je już zapewne założone.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.56 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań24 713
Data aktualizacji10 wrz 2015
Rozmiar pliku3798.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESnWVNZ
Komentarze (3)
bESnWVOL