WindowsNarzędziaInne narzędziaFile Converter

File Converter1.2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

File Converter to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które nie służy wyłącznie do konwertowania plików, ale umożliwia także kompresowanie danych.

Program integruje się z menu kontekstowym Eksploratora Windows, dzięki czemu zawsze mamy go "pod ręką" i możemy w dowolnym momencie zająć się konwertowaniem pliku bez konieczności uruchamiania dedykowanej aplikacji. Po zaznaczeniu jednego lub wielu plików wystarczy użyć prawego przycisku myszy, wybrać opcję konwertowania i format z rozwijanej listy.

File Converter pozwala na dostosowanie rozwijanego menu kontekstowego do własnych preferencji, dzięki czemu znajdą się w nim jedynie potrzebne formaty plików. Z poziomu głównego okna programu można zdefiniować także wiele innych opcji, jak np. jakość konwertowanego materiału wideo w określonym formacie.

Wśród obsługiwanych formatów plików znajdziemy nie tylko najpopularniejsze, ale i te rzadziej używane – pełna lista jest dostępna na oficjalnej stronie producenta aplikacji File Converter.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAdrien Allard
Liczba pobrań1 849
Data aktualizacji2 maj 2017
Rozmiar pliku40.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)