iOSNarzędziaPrzesyłanie plikówFile Transfer by Infinit
File Transfer by Infinit ikona

File Transfer by Infinit1.3.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

File transfer by Infinit na urządzenia z systemem iOS to mobilne przedłużenie usługi Infinit, która służy do szybkiego i wygodnego przesyłania plików między urządzeniami oraz systemami operacyjnymi.

Aby rozpocząć korzystanie z usługi Infinit, należy założyć konto. Zalogować się można za pomocą Facebooka lub tworząc zupełnie nowe konto. W ten sposób zyskujemy dostęp do usługi, ale najlepszym krokiem będzie zainstalowanie aplikacji na iPhone'a, iPada oraz MacBooka (w zależności od tego, ilu urządzeń od Apple używamy).

Infinite działa podobnie, jak Dropbox. W usłudze można przechowywać pliki i udostępniać je innym osobom. Aplikacja integruje się z książką adresów, pozwala też wysłać link do przesyłanego pliku, któremu dodatkowo można ustawić określony termin ważności oraz ograniczyć do niego dostęp za pomocą hasła.

Za pomocą Infinit możemy np. przesłać film z laptopa pracującego pod systemem Windows na iPhone'a lub z iPada na smartfon z Androidem należący do naszego przyjaciela lub wgrać pliki na wirtualny dysk Infinit i wysłać link do pobrania np. firmie, z którą współpracujemy lub wybranej osobie z naszej książki adresowej. Rzecz jasna, przesłane materiały możemy zarówno wysyłać, jak też odbierać. Aplikacja obsługuje m.in. zdjęcia w pełnej rozdzielczości oraz filmy w jakości HD. Przesyłanie wideo w wysokiej jakości wg twórców Infinit zajmuje około kilkunastu minut, a więc krócej niż w przypadku konkurencyjnych usług.

Korzystając z darmowej wersji Infinit, możemy przesyłać pliki o rozmiarze do 10 GB i przechowywać na naszym wirtualnym dysku materiały o łącznym rozmiarze 1 GB. Dodatkowe możliwości możemy dokupić, opłacając abonament, a cennik jest dostępny tutaj. W najdroższym pakiecie, wartym 12 dolarów miesięcznie, znika limit wielkości przesyłanych plików, a w chmurze Infinit możemy przechowywać łącznie 100 GB zdjęć, filmów, dokumentów, prezentacji itp.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań89
Data aktualizacji20 sty 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
File Transfer by Infinit ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)