FileCleaner ikona

FileCleaner4.9.0.332

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FileCleaner to kolejne narzędzie przeznaczone do oczyszczania Windows ze zbędnych plików oraz śladów pozostawionych podczas codziennego korzystania z systemu.

Za pomocą aplikacji bez problemów usuniemy niepotrzebne dane w tym tymczasowe pliki internetowe, historię przeglądanych stron, zapisane hasła, pliki tymczasowe systemu, listę ostatnio uruchamianych programów i dokumentów, logi generowane przez Windows, dane zapisane w schowku systemowym, historię wyszukiwań itp. Dodatkowo FileCleaner rozpoznaje szereg zewnętrznych plików pozostawionych m .in. przez takie aplikacje jak Adobe Acrobat Reader, MS Office, Media Players, Skype, Live Mail, Google Desktop.

FileCleaner wyposażony został również w moduł odpowiedzialny za wykrywanie i usuwanie niechcianych toolbarów (w tym Ask Toolbar, Yahoo Toolbar,Babylon Toolbar) w systemie, jak również dodatków do przeglądarek internetowych. Kolejną ciekawą funkcją oferowaną przez narzędzie jest moduł usuwania zapisywanych danych przez przeglądarki w czasie rzeczywistym. Obsługiwane są takie aplikacje jak Internet Explorer, Opera, Firefox, Google Chorme oraz Safari.

Programiści wyposażyli również FileCleanera w moduł usuwania zbędnych wpisów z rejestru oraz mechanizm bezpiecznego kasowania danych z dysku twardego z możliwością wyboru jednego z 3 algorytmów usuwania danych. FileCleaner w przeciwieństwie do innych narzędzi tego typu pozwala na podgląd kasowanych danych, a aktywacja trybu ekspert umożliwi nam dokonanie wyboru jakie dane zostaną skasowane.

Udostępnij
FileCleaner 4.9.0.332wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.56 ocen
Liczba pobrań1 458
Data aktualizacji16 maj 2019
Rozmiar pliku5.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FileCleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)