WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweFileCleaner
FileCleaner ikona

FileCleaner4.9.0.332

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FileCleaner to kolejne narzędzie przeznaczone do oczyszczania Windows ze zbędnych plików oraz śladów pozostawionych podczas codziennego korzystania z systemu.

Za pomocą aplikacji bez problemów usuniemy niepotrzebne dane w tym tymczasowe pliki internetowe, historię przeglądanych stron, zapisane hasła, pliki tymczasowe systemu, listę ostatnio uruchamianych programów i dokumentów, logi generowane przez Windows, dane zapisane w schowku systemowym, historię wyszukiwań itp. Dodatkowo FileCleaner rozpoznaje szereg zewnętrznych plików pozostawionych m .in. przez takie aplikacje jak Adobe Acrobat Reader, MS Office, Media Players, Skype, Live Mail, Google Desktop.

FileCleaner wyposażony został również w moduł odpowiedzialny za wykrywanie i usuwanie niechcianych toolbarów (w tym Ask Toolbar, Yahoo Toolbar,Babylon Toolbar) w systemie, jak również dodatków do przeglądarek internetowych. Kolejną ciekawą funkcją oferowaną przez narzędzie jest moduł usuwania zapisywanych danych przez przeglądarki w czasie rzeczywistym. Obsługiwane są takie aplikacje jak Internet Explorer, Opera, Firefox, Google Chorme oraz Safari.

Programiści wyposażyli również FileCleanera w moduł usuwania zbędnych wpisów z rejestru oraz mechanizm bezpiecznego kasowania danych z dysku twardego z możliwością wyboru jednego z 3 algorytmów usuwania danych. FileCleaner w przeciwieństwie do innych narzędzi tego typu pozwala na podgląd kasowanych danych, a aktywacja trybu ekspert umożliwi nam dokonanie wyboru jakie dane zostaną skasowane.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.56 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań1 495
Data aktualizacji16 maj 2019
Rozmiar pliku5.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FileCleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)