WindowsArchiwumProgramy archiwalneFiledrop
Filedrop ikona

Filedrop1.1.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Filedrop to ciekawe narzędzie, pozwalające na szybką wymianę plików pomiędzy komputerami, które działają w obrębie tej samej sieci. Dedykowane jest ono użytkownikom korzystającym z systemu Windows oraz Mac OS (trwają prace nad edycją dla iOSa).

Program daje możliwość swobodnego przenoszenia danych pomiędzy komputerami, pracującymi w tej samej sieci lokalnej (przewodowej) lub WiFi. Oferuje ona użytkownikowi specjalny obszar na pulpicie, w którym metodą "przeciągnij-i-upuść" dodajemy pliki do przesłania na wybrany przez nas komputer. Wszystkie odebrane dane zapisywane są w lokalizacji zdefiniowanej w ustawieniach narzędzia.

Filedrop jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga od użytkownika żadnej konfiguracji. Wystarczy, że aplikacja zostanie zainstalowana na wszystkich komputerach, pomiędzy którymi za jej pośrednictwem będą przesyłane pliki.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.97 ocen
Twoja ocena
ProducentFiledrop
Liczba pobrań3 597
Data aktualizacji26 lut 2014
Rozmiar pliku18.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Filedrop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)