FileSecureFree ikona

FileSecureFree1.2.0

WindowsArchiwumProgramy archiwalneFileSecureFree
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FileSecureFree to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, dające możliwość zabezpieczania cennych i poufnych danych, jak również dbania o prywatność użytkownika.

Program oferuje kilka prostych funkcji, pozwalających wygodnie chronić ważne dla użytkownika dane przed ich utratą lub dostępem do nich niepowołanych osób. Wyposażony on został w opcje tworzenia kopii zapasowych danych, szyfrowania wskazanych plików i folderów, trwałego usuwania poufnych danych (z użyciem aż 5 różnych metod) oraz zabezpieczania różnego rodzaju zewnętrznych nośników danych.

FileSecureFree wykorzystuje zaawansowany algorytm szyfrujący AES, zapewniając naszym danym ochronę na wysokim poziomie. Dodatkowo pliki i foldery zabezpieczane są hasłem, które definiowane jest przez użytkownika z poziomu narzędzia. Podczas szyfrowania oryginalne dane zastępowane są przez zabezpieczone i bezużyteczne dla osób trzecich pliki.

Narzędzie potrafi zapewnić ochronę danych zgromadzonych na lokalnym dysku twardym, ale również pamięciach masowych, połączonych z komputerem za pośrednictwem portu USB i nie tylko. FileSecureFree zabezpieczy dla nas pendrive'y, zewnętrzne dyski twarde oraz najróżniejsze karty pamięci.

Udostępnij
FileSecureFree 1.2.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 010
Data aktualizacji20 lut 2013
Rozmiar pliku2.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FileSecureFree ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)