WindowsArchiwumProgramy archiwalneFileSecureFree
FileSecureFree ikona

FileSecureFree1.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FileSecureFree to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, dające możliwość zabezpieczania cennych i poufnych danych, jak również dbania o prywatność użytkownika.

Program oferuje kilka prostych funkcji, pozwalających wygodnie chronić ważne dla użytkownika dane przed ich utratą lub dostępem do nich niepowołanych osób. Wyposażony on został w opcje tworzenia kopii zapasowych danych, szyfrowania wskazanych plików i folderów, trwałego usuwania poufnych danych (z użyciem aż 5 różnych metod) oraz zabezpieczania różnego rodzaju zewnętrznych nośników danych.

FileSecureFree wykorzystuje zaawansowany algorytm szyfrujący AES, zapewniając naszym danym ochronę na wysokim poziomie. Dodatkowo pliki i foldery zabezpieczane są hasłem, które definiowane jest przez użytkownika z poziomu narzędzia. Podczas szyfrowania oryginalne dane zastępowane są przez zabezpieczone i bezużyteczne dla osób trzecich pliki.

Narzędzie potrafi zapewnić ochronę danych zgromadzonych na lokalnym dysku twardym, ale również pamięciach masowych, połączonych z komputerem za pośrednictwem portu USB i nie tylko. FileSecureFree zabezpieczy dla nas pendrive'y, zewnętrzne dyski twarde oraz najróżniejsze karty pamięci.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 013
Data aktualizacji20 lut 2013
Rozmiar pliku2.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
FileSecureFree ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)