bDYVabAl

FileVoyager21.1.2.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

FileVoyager to ortodoksyjny menedżer plików (Orthodox File Manager, OFM) dla komputerów z systemem operacyjnym Windows.

bDYVabAn

Za pomocą FileVoyager użytkownik może swobodnie przeglądać całe dyski lub pojedyncze foldery plików, niezależnie od tego, czy są one prawdziwe czy też wirtualne, jak również udostępniać dane, a także archiwizować je. Program umożliwia zmianę nazwy pliku, kopiowanie, przenoszenie czy też usuwanie dokumentów, jak również pozwala na szybki podgląd niemal każdego pliku i odtwarzanie multimediów (pliki dźwiękowe i materiały wideo) zapisanych w rozmaitych formatach (wymagane są odpowiednie kodeki).

Opisywane narzędzie wzorowane jest na kultowym programie Norton Commander, który wykorzystywał dwupanelowy interfejs użytkownika. Wykonywanie poszczególnych operacji przy wyświetleniu plików i folderów w takim układzie jest wyjątkowo komfortowe.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
FileVoyager 21.1.2.0wersja stabilna (32-bit)
FileVoyagerwersja portable
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentFileVoyager
Liczba pobrań251
Data aktualizacji4 sty 2021
Rozmiar pliku31.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYVabAS
bDYVabBj