iOSBiuro i firmaInne programy biurowefillUp Przyjazne formularze
fillUp Przyjazne formularze ikona

fillUp Przyjazne formularze4.8.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

fillUp Przyjazne formularze to mobilne wydanie programu i usługi o tej samej nazwie. Za ich pomocą możemy wypełniać i zarządzać blisko 2500 formularzy, deklaracji czy też umów.

Z poziomu aplikacji znajdziemy większość najpopularniejszych pism urzędowych i druków. Możemy je nie tylko podejrzeć, wypełnić i w razie potrzeby wydrukować, ale w przypadku niektórych także złożyć elektronicznie (wspierane są między innymi e-Deklaracje Ministerstwa Finansów). Dokumenty możemy również synchronizować pomiędzy różnymi urządzeniami za pomocą Dysku Google. Na liście opcji znalazła się także Aktówka, która pozwala gromadzić i synchronizować ważne dla nas dane.

Choć możliwości fillUp Przyjazne formularze są spore zawodzi wykonanie interfejsu. Został on w całości skopiowany z wersji przeznaczonej dla komputerów PC. O ile na dużych tabletach i przy mniejszych palcach da się w miarę bezproblemowo korzystać z takiego interfejsu o tyle w przypadku mniejszych ekranów i grubszych palców, proces jest bardzo irytujący.

Program dostępny jest za darmo, oferuje 30 dni próbnych. Następnie musimy zdecydować się na jeden z trzech abonamentów. Taki układ sprawia, że możemy swobodnie przetestować aplikację w działaniu, zwłaszcza jej interfejs i samemu ocenić, czy przypadł nam do gustu i rzeczywiście ułatwi pracę z dokumentami.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań349
Data aktualizacji18 sie 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaTestowa (trial)
fillUp Przyjazne formularze ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)