bEiNNVuJ

Filmulator0.11.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Filmulator to open-source'owy edytor plików RAW oparty na procesie wywoływania filmu. Jest on znacznie bardziej ograniczony niż oprogramowanie takie jak Lightroom czy Capture One, ale jego algorytm mapowania tonów jest stworzony tak, aby był szybszy i łatwiej uzyskał dobry rezultat.

bEiNNVuL

Jak na stronie projektu wspomina jego autor: – Interfejs użytkownika został zaprojektowany tak, aby obsługa była płynniejsza. Kadrowanie jest w Filmulatorze przyjemne, a nie frustrujące, ponieważ możesz łatwo zmienić proporcje obrazu na wcześniej ustawione – pisze CarVac, twórca programu.Filmulator przetwarza pliki RAW z aparatów tak, aby symulować proces wywoływania filmu. Ma to przypominać naświetlanie matrycy, jak materiału światłoczułego, dzięki temu jasne obszary stają się ciemniejsze, co powoduje rozszerzenie dynamiki tonalnej.

Program jest całkowicie darmowy i jest dostępny w wersji na Windowsa oraz Linuxa.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Filmulator 0.11.0wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentCarVac
Liczba pobrań128
Data aktualizacji29 sty 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiNNVvH