WindowsGrafikaNarzędzia dla fotografówFilmulator

Filmulator0.11.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Filmulator to open-source'owy edytor plików RAW oparty na procesie wywoływania filmu. Jest on znacznie bardziej ograniczony niż oprogramowanie takie jak Lightroom czy Capture One, ale jego algorytm mapowania tonów jest stworzony tak, aby był szybszy i łatwiej uzyskał dobry rezultat.

Jak na stronie projektu wspomina jego autor: – Interfejs użytkownika został zaprojektowany tak, aby obsługa była płynniejsza. Kadrowanie jest w Filmulatorze przyjemne, a nie frustrujące, ponieważ możesz łatwo zmienić proporcje obrazu na wcześniej ustawione – pisze CarVac, twórca programu.Filmulator przetwarza pliki RAW z aparatów tak, aby symulować proces wywoływania filmu. Ma to przypominać naświetlanie matrycy, jak materiału światłoczułego, dzięki temu jasne obszary stają się ciemniejsze, co powoduje rozszerzenie dynamiki tonalnej.

Program jest całkowicie darmowy i jest dostępny w wersji na Windowsa oraz Linuxa.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentCarVac
Liczba pobrań624
Data aktualizacji9 wrz 2021
Rozmiar pliku40.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)