iOSGryRPG i MMOFinal Fantasy Brave Exivus
Final Fantasy Brave Exivus ikona

Final Fantasy Brave Exivus8.7.0

Final Fantasy Brave Exivious to zupełnie nowa, turowa gra RPG, wykorzystująca elementy i postacie z gier z serii Final Fantasy i mechanikę z Brave Frontier. Postacie używają identyczne jak w Final Fantasy zaklęcia i przywołują dobrze znane stworzenia. Grafika nawiązuje do wczesnych gier studia, jak Chrono Trigger.

Gra toczy się w świecie, którego istnienie zapewnia równowaga dwóch sił: Vision, czyli manifestacja ludzkich uczuć i myśli, oraz Lapis, w której istnieją wszystkie obrazy świata i Magiczne Kryształy. To z nich ludzie czerpią energię. Jednak gdy równowaga zostanie zaburzona, ciemność przysłania światło, a świat Lapis się rozpada. Bohaterowie muszą walczyć z siłami ciemności by przywrócić pokój.

W grze wykorzystywany jest system gachapon, który pozwala przyzywać stworzenia znane z różnych gier Final Fantasy. Z nimi można skompletować 5-osobową drużynę, której członkowie będą się uzupełniać.

System walki jest łatwy w obsłudze, ale wymaga opracowania strategii, serii zaklęć i pod tym względem jest wymagający. Ważnym elementem jest też przeszukiwanie otaczającego graczy świata, w tym klasycznych lochów, gdzie mogą być ukryte cenne przedmioty.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań63
Data aktualizacji27 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Final Fantasy Brave Exivus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)