bEpXdVXF
FINAL FANTASY PORTAL APP ikona

FINAL FANTASY PORTAL APP

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FINAL FANTASY PORTAL APP aplikacja stworzona z myślą o fanach tej kultowej serii. Poza sporą dawką oficjalnych informacji ze świata Final Fantasy zapewnia dostęp do gier, w tym darmowych.

bEpXdVXH

Interfejs FINAL FANTASY PORTAL APP przypomina aplikacje, które oparto o stronę www. Mamy tu różne newsy, grafiki i działy z informacjami. Na dole oraz w lewym górnym rogu ukryto pozostałe opcje. Aplikacja pozwala zbierać punktu, za które możemy dokupić różne gadżety w tym karty do gry Triple Triad.

Z jej poziomu mamy również dostęp do gier. Pierwszą z nich jest wspomniana już karcianka Triple Triad w edycji Portal. Tytuł ten zdobył popularność jako minigra w Final Fantasy VIII. Z okazji premiery aplikacji do końca sierpnia możemy również za darmo pobrać pierwszą część serii. Jej normalna cena to około 25 zł. Gra zostanie przypisana do programu i będzie dostępna tylko z jego poziomu.

Tym co najbardziej razi w FINAL FANTASY PORTAL APP jest jakość wykonania. Aplikacja prezentuje się niechlujnie, a same gry mają problem ze stabilnością, czasem także z dźwiękiem. Całość nie wygląda też ładnie na telefonach z większym ekranem, bądź też tabletach. Fani zapewne znajdą tam skarbnicę wiedzy o swoim ulubionym świecie, ale dla pozostałych graczy to tylko kolejna aplikacja dla społeczności do tego kiepsko wykonana. Zachętą może być jedynie darmowa wersja Final Fantasy 1.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań55
Data aktualizacji29 wrz 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
FINAL FANTASY PORTAL APP ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpXdVYD