iOSGryDodatki i inne aplikacje dla graczyFINAL FANTASY PORTAL APP
FINAL FANTASY PORTAL APP ikona

FINAL FANTASY PORTAL APP

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FINAL FANTASY PORTAL APP aplikacja stworzona z myślą o fanach tej kultowej serii. Poza sporą dawką oficjalnych informacji ze świata Final Fantasy zapewnia dostęp do gier, w tym darmowych.

Interfejs FINAL FANTASY PORTAL APP przypomina aplikacje, które oparto o stronę www. Mamy tu różne newsy, grafiki i działy z informacjami. Na dole oraz w lewym górnym rogu ukryto pozostałe opcje. Aplikacja pozwala zbierać punktu, za które możemy dokupić różne gadżety w tym karty do gry Triple Triad.

Z jej poziomu mamy również dostęp do gier. Pierwszą z nich jest wspomniana już karcianka Triple Triad w edycji Portal. Tytuł ten zdobył popularność jako minigra w Final Fantasy VIII. Z okazji premiery aplikacji do końca sierpnia możemy również za darmo pobrać pierwszą część serii. Jej normalna cena to około 25 zł. Gra zostanie przypisana do programu i będzie dostępna tylko z jego poziomu.

Tym co najbardziej razi w FINAL FANTASY PORTAL APP jest jakość wykonania. Aplikacja prezentuje się niechlujnie, a same gry mają problem ze stabilnością, czasem także z dźwiękiem. Całość nie wygląda też ładnie na telefonach z większym ekranem, bądź też tabletach. Fani zapewne znajdą tam skarbnicę wiedzy o swoim ulubionym świecie, ale dla pozostałych graczy to tylko kolejna aplikacja dla społeczności do tego kiepsko wykonana. Zachętą może być jedynie darmowa wersja Final Fantasy 1.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań57
Data aktualizacji28 mar 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
FINAL FANTASY PORTAL APP ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)