bEKAztYl
Final Fantasy VII ikona

Final Fantasy VII1.0.5

Strona głównaiOSGryRPG i MMOFinal Fantasy VII
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Final Fantasy VII to wydanie dobrze znanego hitu RPG sprzed lat na urządzenia mobilne. Gra jest bezpośrednim przeniesieniem wersji z PC, bez żadnych zmian i dodatków. Została jedynie przystosowana do grania na ekranie dotykowym.

bEKAztYn

Historia zaczyna się, gdy reaktor Mako, obsługujący metropolis Midgaru, zostaje zbombardowany i zniszczony przez grupę Avalanche. Jednym z najemników, którzy biorą udział w ataku, jest Cloud Strife – były żołnierz elitarnej jednostki Shinry. Udział w zamachu wciąga go i jego przyjaciół w walkę o losy planety.

Na ekranie dotykowym gramy używając wirtualnego kontrolera, z czterema przyciskami lub wirtualną analogową gałką, który został tak zaprojektowany, by nie zasłaniać elementów gry. Ponadto można wyłączyć starcia z przeciwnikami na mapach obszarów. Gra została też wyposażona w ułatwienie, jakim jest komenda Max Stats, ustawiająca wszystkie statystyki „na maksa”. Aplikacja obsługuje obracanie ekranu.

Gra wymaga sporych zasobów. Trzeba mieć przynajmniej 2 GB RAM-u w urządzeniu i 4 GB wolnej pamięci na dane. Komfortowe granie zapewni iPhone 5s, iPad trzeciej generacji, iPad mini 2 lub iPod Touch 6.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań58
Data aktualizacji7 lip 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Final Fantasy VII ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKAztZj