bErWxrSd

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Strona głównaWindowsGryRPG i MMOFinal Fantasy XIV: A Realm Reborn
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

Marka gier RPG Final Fantasy jest doskonale rozpoznawalna na całym świecie, więc nic dziwnego, że Square Enix postanowiło zaczerpnąć z niej garściami i przygotować MMO pod znajomym szyldem. A Realm Reborn to druga próba wejścia w temat, projekt, który został napisany niemal zupełnie na nowo po tym, jak pierwotna wersja zaliczyła fiasko. Zamiast zamknąć serwery, producent zwyczajnie lepiej przyłożył się teraz do pracy.

bErWxrSf

Tytuł umożliwia wykreowanie bohatera z jednej z wielu charakterystycznych dla marki ras, aby wspólnie z innymi awanturnikami odbywać przygody w kolorowym wirtualnym świecie. Akcja toczy się w krainach Eorzei, fikcyjnego środowiska stworzonego oraz rozwijanego na potrzeby tego produktu. Pojawia się tutaj niemniej wiele nawiązań do klasycznych gier RPG w ramach serii, takich jak przejażdżki na kurczakopodobnych stworzeniach chocobosach lub podróżowanie ogromnymi statkami powietrznymi.

Jak to w MMO bywa, rozgrywka opiera się na wykonywaniu różnorakich misji prowadzonym bohaterem, walkach z potworami i zdobywaniu coraz to lepszego ekwipunku. Gracz rozwijać się może w ramach wielu dostępnych klas, a także zawodów, przy czym jeśli nigdy nie chciał być wojownikiem lub magiem, otworem stoi też chociażby droga rzemieślnika. Przy odrobinie zaangażowania oraz pomyślunku można być tutaj naprawdę, kim się tylko chce w klimatach fantasy. Poza starciami z wrogami sterowanymi przez sztuczną inteligencję, istnieje tutaj oczywiście także możliwość mierzenia się z żywym graczem, również w zgranych zespołach.

Minimalne wymagania systemowe:

 • Procesor Intel Core 2 Duo
 • 2 GB RAM
 • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8800 lub AMD Radeon HD 4770

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa działa przez 14 dni od uruchomienia. Ma ograniczoną funkcjonalność. Przez te dwa tygodnie gracz nie może m.in. korzystać z systemu mikrotransakcji czy handlować z innymi, zaś każda z ośmiu możliwych do założenia postaci (po jednej na świat) nie awansuje wyżej, niż na 20 poziom. Nikt nie zdobędzie tu również fortuny.

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta Square Enix, czego dokonuje się bezpośrednio w aplikacji przed przystąpieniem do rozgrywki lub w dowolnej przeglądarce internetowej. Klient Final Fantasy XIV: A Realm Reborn po uruchomieniu zawsze pobiera najnowszą wersję potrzebnych do działania plików.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań251
Data aktualizacji3 mar 2016
Rozmiar pliku27.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bErWxrTb