WindowsArchiwumProgramy archiwalneFinal Uninstaller

Final Uninstaller2.6.10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Final Uninstaller to kompleksowe narzędzie do odinstalowywania niechcianego oprogramowania i optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

W porównaniu do wbudowanego w systemie apletu do odinstalowywania oprogramowania charakteryzuje się dużo większą skutecznością działania. Dobrze sprawdza się nie tylko podczas standardowego usuwania niechcianych programów, ale również w przypadkach kiedy domyślny kreator instalacji swoją pracę zakończy niepowodzeniem. Potrafi wyszukiwać i usuwać pliki oraz wpisy w rejestrze systemowym, z którymi nie radzą sobie konkurencyjne rozwiązania. Final Uninstaller z powodzeniem oczyści komputer z ponad tysiąca najpopularniejszych aplikacji. Na chwilę obecną lista obsługiwanych programów zawiera niespełna 1400 pozycji, wśród których znaleźć można oprogramowanie antywirusowe, komunikatory internetowe, paski narzędziowe instalowane z różnymi aplikacjami itp. Narzędzie często wykorzystywane jest również do usuwania z systemu szkodliwych komponentów.

Funkcjonalność Final Uninstaller nie kończy się tylko na całkowitym usuwaniu z systemu i dysku twardego zbędnego oprogramowania. Program wyposażony został także w kilka przydatnych modułów do optymalizacji pracy komputera. Znajdziemy wśród nich proste, ale skuteczne narzędzia do oczyszczania dysku twardego ze zbędnych plików, wyszukiwania i kasowania duplikatów plików, defragmentacji dysku twardego oraz usuwania z rejestru zbędnych wpisów.

Program pomimo swojej dużej skuteczności jest w pełni bezpieczny. Jego zaletą pomimo braku polskiej wersji językowej jest prosta obsługa, z którą bez problemów poradzi sobie nawet początkujący użytkownik.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.56 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań5 743
Data aktualizacji6 mar 2012
Rozmiar pliku4.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)