Final Uninstaller2.6.10

WindowsArchiwumProgramy archiwalneFinal Uninstaller
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Final Uninstaller to kompleksowe narzędzie do odinstalowywania niechcianego oprogramowania i optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

W porównaniu do wbudowanego w systemie apletu do odinstalowywania oprogramowania charakteryzuje się dużo większą skutecznością działania. Dobrze sprawdza się nie tylko podczas standardowego usuwania niechcianych programów, ale również w przypadkach kiedy domyślny kreator instalacji swoją pracę zakończy niepowodzeniem. Potrafi wyszukiwać i usuwać pliki oraz wpisy w rejestrze systemowym, z którymi nie radzą sobie konkurencyjne rozwiązania. Final Uninstaller z powodzeniem oczyści komputer z ponad tysiąca najpopularniejszych aplikacji. Na chwilę obecną lista obsługiwanych programów zawiera niespełna 1400 pozycji, wśród których znaleźć można oprogramowanie antywirusowe, komunikatory internetowe, paski narzędziowe instalowane z różnymi aplikacjami itp. Narzędzie często wykorzystywane jest również do usuwania z systemu szkodliwych komponentów.

Funkcjonalność Final Uninstaller nie kończy się tylko na całkowitym usuwaniu z systemu i dysku twardego zbędnego oprogramowania. Program wyposażony został także w kilka przydatnych modułów do optymalizacji pracy komputera. Znajdziemy wśród nich proste, ale skuteczne narzędzia do oczyszczania dysku twardego ze zbędnych plików, wyszukiwania i kasowania duplikatów plików, defragmentacji dysku twardego oraz usuwania z rejestru zbędnych wpisów.

Program pomimo swojej dużej skuteczności jest w pełni bezpieczny. Jego zaletą pomimo braku polskiej wersji językowej jest prosta obsługa, z którą bez problemów poradzi sobie nawet początkujący użytkownik.

Udostępnij
Final Uninstaller 2.6.10wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.56 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań5 742
Data aktualizacji6 mar 2012
Rozmiar pliku4.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)