WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweFind and Run Robot
Find and Run Robot ikona

Find and Run Robot2.239.03

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Find and Run Robot to niewielka i dostępna za darmo aplikacja, która pomimo swojego niepozornego wyglądu, znacznie ułatwia wyszukiwanie rozmaitych plików i dokumentów na komputerze.

W przeciwieństwie do systemowego mechanizmu wyszukiwania, program ten działa znacznie szybciej, prezentując wyniki jeszcze w czasie wpisywania zapytania w okno aplikacji - dzieje się tak dzięki zastosowaniu algorytmu "live search", który przypomina w działaniu techniki stosowane na niektórych stronach internetowych. Poza prezentowaniem wyników wyszukiwania w błyskawicznym tempie, program korzysta także z mechanizmów heurestycznych, pozwalających na ocenę trafności każdego znalezionego pliku na podstawie takich kryteriów, jak to, czy był on wybrany podczas poprzedniego wyszukiwania, czy też poziom zgodności z wprowadzonym zapytaniem.

Jak na tak niewielką aplikację, Find and Run Robot posiada naprawdę duże możliwości konfiguracji i personalizacji, a okno opcji jest zaskakująco bogate. Użytkownik może zdefiniować własne skróty klawiszowe, usunąć lub dodać konkretne miejsca i foldery, które mają być uwzględniane przy wyszukiwaniu - znajdą się tutaj nawet opcje związane z wyszukiwaniem poza dyskiem twardym, czyli na stronach internetowych i w wiadomościach e-mail. Do tego dochodzi obsługa wtyczek oraz skórek zmieniających wygląd programu.

Uwaga!

  • Darmowa licencja do użytku domowego ważna jest przez 365 dni od instalacji programu - po tym okresie wymaga odnowienia.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDonationcoder
Liczba pobrań220
Data aktualizacji24 sty 2020
Rozmiar pliku6.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Find and Run Robot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)