Find music videos - Music Mate (Unreleased) ikona

Find music videos - Music Mate (Unreleased)beta

AndroidMultimediaStreaming wideo oraz VODFind music videos - Music Mate (Unreleased)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Music Mate to brakujące ogniwo między YouTubem i odtwarzaczem muzyki. Aplikacja odczytuje informacje o przesłuchiwanym utworze i znajduje do niego teledyski oraz proponuje filmy powiązane.

Po wstępnej konfiguracji, w której można wybrać czy Music Mate będzie działać jako pływająca kulka, czy w powiadomieniach, można zacząć słuchać. Przy każdym utworze aplikacja poda listę powiązanych klipów, a jeśli taki został wyprodukowany, na honorowym miejscu pokaże oficjalny teledysk. Music Mate nie jest jednak odtwarzaczem i po wybraniu filmu uruchomi przeglądarkę lub aplikację YouTube'a, zależnie od ustawień telefonu.

Aplikacja jest na razie w fazie testowej i działa tylko ze Spotify i Google Music i kilkoma innymi odtwarzaczami, ale z czasem powinna zyskać integrację z innymi usługami i szerszą gamą aplikacji.

Przy okazji aplikacja pozwala udostępniać dalej znalezione filmy i może posłużyć do zapisywania listy przesłuchanych utworów i ulubionych filmów. Codzienne listy przebojów pozwalają odkryć nową muzykę.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDJiT
Liczba pobrań105
Data aktualizacji27 sty 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Find music videos - Music Mate (Unreleased) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)