AndroidPersonalizacjaInne programy do personalizacjiFingerprint Quick Action
Fingerprint Quick Action ikona

Fingerprint Quick Action0.15.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fingerprint Quick Action – program pozwalający dodać do czytnika linii papilarnych w smartfonie dodatkowe funkcje, poprzez obsługę pojedynczego i podwójnego dotknięcia oraz gestu przesuwania. Można w ten sposób między innymi włączyć latarkę, cofnąć stronę w przeglądarce internetowej, wysunąć pasek powiadomień, wykonać zrzut ekranu czy uruchomić ustaloną wcześniej aplikację.

Gest przesuwania oraz podwójne dotknięcie zadziałają na dowolny palec, zaś w przypadku pojedynczego można zdecydować, czy rozpoznawane mają być tylko zapisane w telefonie odciski, czy też aplikacja ma reagować na dowolne palce, podobnie, jak w dwóch pozostałych przypadkach. Ciekawostką wśród ustawień jest możliwość wybrania jednego z trzech opóźnień pomiędzy dotknięciami, by akcja została poprawnie rozpoznana.

Warto dodać, że funkcje aplikacji są eksperymentalne, zaś autor programu zwraca uwagę, że nie każdy smartfon mający czytnik linii papilarnych korzysta z tego samego API, co może utrudniać działanie programu w niektórych przypadkach. Intuicja podpowiada także, że do poprawnego działania konieczne jest posiadanie aktywnej wersji czytnika.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 210
Data aktualizacji22 lip 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Fingerprint Quick Action ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)