iOSGryRPG i MMOFire Emblem Heroes
Fire Emblem Heroes ikona

Fire Emblem Heroes

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fire Emblem Heroes, pierwsza gra Nintendo na Androida, to strategiczny turowy RPG. Wcielamy się w nim przywoływacza, który kompletuje drużynę z bohaterów świata Fire Emblem i na jej czele rusza do walki w obronie Królestwa Askran zagrożonego przez Imperium Emblian. Gracz ma do wyboru powyższy główny scenariusz lub scenariusze poboczne. Aby się do nich dostać musi jednak spędzić nieco czasu przy głównym scenariuszu o nazwie Story Maps. Możemy też zabawić się w Training Tower, gdzie do woli zdobywamy nagrody i doświadczenie oraz Arena Duels, w którym walczymy przeciwko innym graczom. Czasowo dostępny jest również Hero Battles. Jak sama jego nazwa wskazuje, prowadzimy tutaj walkę z innym bohaterami, a ci, których pokonamy, dołączają do naszej drużyny.

Rozgrywka podzielona jest na tury, w czasie których możemy poruszać się, poruszać się i atakować lub zawrzeć sojusz z którymś z bohaterów. Nasz bohater ma określony poziom wytrzymałości, który wraz z postępem gry spada. Co pięć minut otrzymujemy dodatkowy punkt wytrzymałości. Naszemu bohaterowi możemy szybko dodać sporo energii jeśli dysponujemy obowiązującą w grze walutą o nazwie Orbs. Tę możemy, za prawdziwe pieniądze, kupić w sklepie. Walutę można też zdobyć za ukończenie niektórych map. Warto jednak ją zachować na wypadek szczególnie ciężkich bitew, gdyż dzięki Orbs możemy ożywić zabitych bohaterów. Waluta daje nam zresztą znacznie szersze możliwości – od zakupu miecza czy zamku po zwiększenie liczby dostępnych bohaterów. Na początku rozgrywki możemy dysponować 200 postaciami, jest więc ich całkiem sporo.

Fire Emblem Heroes została starannie zaprojektowana, ma świetną grafikę i zapewni godziny dobrej rozrywki. Żeby w nią zagrać musimy pobrać 40 megabajtów samej gry oraz 80-megabajtowy film otwierający. Później w czasie rozgrywki również pojawia się potrzeba pobierania dodatkowych danych. Gra jest bezpłatna i możemy ją pobrać ze sklepu Google Play. Za dodatkowe przedmioty dostępne w grze będziemy musieli jednak zapłacić od 9 do 337,50 zł.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań59
Data aktualizacji5 paź 2022
Rozmiar pliku0.08 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Fire Emblem Heroes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)