Fire Emblem Heroes – tak oto Nintendo oficjalnie zadebiutowało na Androidzie

Fire Emblem Heroes – tak oto Nintendo oficjalnie zadebiutowało na Androidzie

Fire Emblem Heroes – tak oto Nintendo oficjalnie zadebiutowało na Androidzie
Mariusz Błoński
03.02.2017 07:00

Nintendo opublikowało swoją pierwszą grę na Androida i drugą na iOS-a, Fire Emblem Heroes. Historia serii Fire Emblem bo o niej mowa, sięga jeszcze legendarnej konsoli NES z 1983 roku. Gra ma świetną grafikę, jest dobrze zaprojektowana, nie odbiega jakością od tego, do czego od lat przyzwyczaja nas Nintendo.

Oczywiście nie można spodziewać się po niej tej głębi co po komercyjnych tytułach na konsole. Tym bardziej, że Fire Emblem Heroes jest bezpłatna. Nintendo chciałoby na niej zarabiać, więc za dodatkowe postaci i przedmioty trzeba zapłacić. Gra ma własną walutę, którą możemy kupić za tę prawdziwą.

Żeby rozpocząć rozgrywkę musimy pobrać około 40 megabajtów danych, a na starcie dodatkowe 80 MB rozpoczynającego grę filmu. Później w czasie gdy zdarza się, że potrzebne jest doładowanie kolejnych danych.

Fire Emblem Heroes - Gameplay

Fire Emblem Heroes to taktyczny turowy RPG, w którym wcielamy się w rolę przywoływacza wzywającego do pomocy bohaterów ze świata Fire Emblem. Po skompletowaniu drużyny ruszamy do walki, której celem jest ocalenie Królestwa Askran przed agresywnym Imperium Emblian. Możemy grać wedle głównego scenariusza lub jednego ze scenariuszy pobocznych. By jednak zyskać do nich dostęp konieczne jest przejście części scenariusza głównego.

Użytkownicy Androida z pewnością docenią fakt, że zyskali dostęp do Fire Emblem Heroes jednocześnie z użytkownikami iOS-a. Być może wybaczą Nintendo, że do marca muszą czekać na (niezbyt przecież ciekawy) Super Mario Run, podczas gdy posiadacze urządzeń Apple'a już mogą się nią cieszyć.

Nowa gra Nintendo już znalazła się w naszej bazie, w wersjach na Androida oraz iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)