Firefox 3.6 Beta 2 do pobrania

Firefox 3.6 Beta 2 do pobrania

Wojciech Kowasz
11.11.2009 10:20, aktualizacja: 11.11.2009 10:34

Po przedłużających się pracach nad wersją Beta 1 zespół Mozilli znacznie przyspieszył i teraz, niecałe dwa tygodnie później, wydaje wersję Beta 2.

Przygotowywana wersja 3.6 ma wspierać nowości, które pojawiły się w Windows 7 (Aero Peek, Jumplists oraz pasek postępu pobierania pliku widoczny na ikonie Firefoksa). Nowa wersja Firefoksa to również szereg usprawnień mających na celu przyspieszenie reakcji interfejsu przeglądarki. Ulepszona również zostanie obsługa osadzonych za pomocą tagu video: w wersji 3.6 użytkownik będzie mógł przełączyć się na tryb pełnoekranowy. Użytkownicy będą mieli do dyspozycji także zintegrowane z przeglądarką rozszerzenie Personas, obsługę akcelerometru i formatu czcionek osadzonych WOFF.

W Becie 2, która pracuje na silniku Gecko 1.9.2 poprawiono ponad 190 błędów znalezionych w poprzednim wydaniu testowym. Pełna ich lista dostępna jest na stronach Mozilli. Beta 2 ponadto zoptymalizowana została także do pracy na urządzeniach przenośnych z systemem Windows CE i Maemo.

Przeglądarkę Firefox 3.6 Beta 2 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW w wersjach dla systemu Windows, Linux i Mac OS. Przypominamy, że nadal jest to wersja niestabilna, a więc potencjalnie może powodować problemy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)