Firefox 4 Beta 8 z poprawkami w Firefox Sync

Firefox 4 Beta 8 z poprawkami w Firefox Sync

21.12.2010 17:28, aktualizacja: 14.01.2011 22:30

Na kilka dni przed Świętami Mozilla udostępniła ósmą betę przeglądarki internetowej Firefox 4. Zmiany wprowadzono między innymi w narzędziu do synchronizacji - Firefox Sync.

Wersja Beta 8 ukazała się zgodnie z wcześniejszymi planami Mozilli. Programiści skupili się przede wszystkim na eliminacji wykrytych wcześniej błędów, a także wprowadzeniu niewielkich zmian w wyglądzie przeglądarki. Między innymi poprawiono konfigurację narzędzia Firefox Sync przeznaczonego do synchronizowania zakładek czy haseł. Zmiany objęły przede wszystkim współpracę między desktopowymi i mobilnymi wydaniami Firefoksa. Zanim Firefox Sync został wprowadzony do przeglądarki, dostępny był jako oddzielny dodatek. Odświeżono również wygląd menadżera plików. Z pełną listą zmian można zapoznać się na stronach Mozilli.

Przypomnijmy, że wcześniejsza beta Firefoksa 4 ukazała się w pierwszej połowie listopada po opóźnieniach - pierwotnie miała ukazać się we wrześniu. Finalna wersja przeglądarki internetowej Mozilli przedwidywana jest natomiast na początek przyszłego roku.

Przeglądarkę Firefox 4 Beta 8 można pobrać z naszego vortalu. Aplikacja dostępna jest dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (191)