bEKzdjJx
Firefox Autocomplete Spy ikona

Firefox Autocomplete Spy2.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Firefox Autocomplete Spy to darmowe narzedzie służące do przeglądania i usuwania wybranych danych autouzupełniania z przeglądarki stron internetowych Firefox.

bEKzdjJz

Korzystając z Firefoxa i wpisując rozmaite dane, takie jak np. nazwa użytkownika, wspomniana przeglądarka wykorzystuje funkcje autouzupełniania, zapamiętując w wewnętrznym pliku bazy danych adres poczty elektronicznej czy historia wyszukiwania użytkownika. Dzięki czemu może on w przyszłości szybciej korzystać z niektórych witryn, gdyż nie musi ponownie wpisywać całego loginu chcąc zalogować się do konta e-maila. Ma to oczywiście plusy, jak i minusy, dlatego też jeśli nie chcemy przechowywać cennych informacji, możemy je usuwać za pomocą aplikacji Firefox Autocomplete Spy.

Firefox Autocomplete Spy wyświetla szczegółowe informacje o danych użytkownika w formie czytelnej tabelki podzielonej na kolumny (możemy je usuwać pojedynczo lub wszystkie za pomocą jednego kliknięcia), które można posortować w celu ułatwienia wyszukania potrzebnych szczegółów.

Co ciekawe, istnieje także możliwość przeglądania danych innego użytkownika na tym samym komputerze lub przy użyciu zdalnego dostępu do peceta. Oprócz tego Firefox Autocomplete Spy umożliwia zapisywanie listy autouzupełniania do plików w formatach HTML, XML, CSV i TXT.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań285
Data aktualizacji3 paź 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Firefox Autocomplete Spy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKzdjKv