Firefox i MSN w jednym stali domku

Firefox i MSN w jednym stali domku

28.11.2012 16:24, aktualizacja: 28.11.2012 18:13

Związany z Mozillą Asa Dotzler zachęcał do przejścia z Google na wyszukiwarkę Microsoftu. W zeszłym roku ukazało się wydanie przeglądarki Mozilli, w której za wyszukiwanie odpowiedzialny był właśnie Bing. Współpraca Microsoftu z Fundacją wciąż trwa i właśnie pojawił się kolejny jej owoc — Firefox zintegrowany z MSN.

Obraz

Ta wersja przeglądarki nie tylko korzysta z Binga przy wyszukiwaniu w polu wyszukiwania, ale także w Awesome Bar. Poza tym program został wyposażony w aplikację do czytania w osobnej zakładce wiadomości z msnNOW, czyli uruchomionego w lutym systemu automatycznie wybierającego te najciekawsze informacje na podstawie Tweetów i wpisów na Facebooku. Dla śledzących informacje zza Oceanu jest to bardzo ciekawe i oszczędzające sporo czasu rozwiązane.

Dodatkowo Firefox dla użytkowników MSN został „ubrany” w odpowiednią skórkę, strona msn.com została w nim ustawiona jako domowa, a ponadto łatwo można uzyskać dostęp do różnych kanałów informacyjnych w ramach portalu. Pozostaje tylko zastanowić się, czy będą one przydatne… i czy lubimy przeglądarkę Mozilli.

Firefoksa z obsługą MSN można pobrać ze specjalnie przygotowanej strony. Warto wiedzieć, że nie jest to jedyna taka modyfikacja przygotowana z partnerem przez Mozillę — jest jeszcze Firefox dla użytkowników Twittera, Yahoo!, AOL czy Yandexa.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)