bEJRjjvV
Firefox Password Viewer ikona

Firefox Password Viewer12.0

Strona głównaWindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełFirefox Password Viewer
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Firefox Password Viewer to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania wszystkich haseł zapisanych w przeglądarce Firefox.

bEJRjjvX

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika oraz hasła, które podawaliśmy podczas logowania na dowolnej stronie internetowej, serwisie społecznościowym czy forum dyskusyjnym. Potrafi on odszyfrować i odczytać dane do logowania ze wszystkich dostępnych na komputerze profili użytkowników, a także odzyskać hasła z przeglądarki nawet gdy ta zabezpieczona została hasłem głównym. Firefox Password Viewer doskonale radzi sobie z odczytem haseł w systemie lokalnym, jak również zdalnym, automatycznie wykrywając lokalizację profilu na podstawie używanej wersji Firefoksa.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie hasła podawane przez użytkownika podczas logowania w Sieci za pomocą przeglądarki Firefox w wersji od 1.0 do najnowszej. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.85 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań9 025
Data aktualizacji3 sie 2020
Rozmiar pliku4.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Firefox Password Viewer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJRjjwT