FireLogXP1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FireLogXP to darmowy program dedykowany do przeglądania plików dziennika systemowego firewalla - Internet Connection Firewall w systemie Windows XP lub nowszej wersji, Windows Firewall w systemie Windows XP wraz z dodatkiem Service Pack 2. Narzędzie to cechuje wyjątkowa prostota obsługi, co wiaże się również z szybkością pracy - znacznie ułatwia on przeglądanie logów, zwłaszcza początkującym użytkownikom, którzy w mało czytelnym Notatniku mogą mieć problem z wyłapaniem istotnych informacji. Dodatkowo program posiada możliwość wyświetlania szczegółów o konkretnych portach - kolejny plus dla osób z mniejszym doświadczeniem w tym zakresie. Wadą programu jest z pewnością brak polskiej wersji językowej oraz stosunkowo małe możliwości jak dla bardziej zaawansowanych administratorów.

Uwaga!

Aby włączyć tworzenie pliku rejestrującego .log w systemie Windows XP Service Pack 2 należy otworzyć Panel sterowania, wejść do właściwości Zapory systemu Windows i na zakładce Zaawansowane przejść do okna Rejestrowanie zabezpieczeń. Tam można dowolnie skonfigurować opcje dotyczące tworzenia pliku dziennika.

Udostępnij
FireLogXP 1.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Producent2BrightSparks
Liczba pobrań4 409
Data aktualizacji9 lis 2005
Rozmiar pliku0.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)