WindowsArchiwumProgramy archiwalneFireLogXP

FireLogXP1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FireLogXP to darmowy program dedykowany do przeglądania plików dziennika systemowego firewalla - Internet Connection Firewall w systemie Windows XP lub nowszej wersji, Windows Firewall w systemie Windows XP wraz z dodatkiem Service Pack 2. Narzędzie to cechuje wyjątkowa prostota obsługi, co wiaże się również z szybkością pracy - znacznie ułatwia on przeglądanie logów, zwłaszcza początkującym użytkownikom, którzy w mało czytelnym Notatniku mogą mieć problem z wyłapaniem istotnych informacji. Dodatkowo program posiada możliwość wyświetlania szczegółów o konkretnych portach - kolejny plus dla osób z mniejszym doświadczeniem w tym zakresie. Wadą programu jest z pewnością brak polskiej wersji językowej oraz stosunkowo małe możliwości jak dla bardziej zaawansowanych administratorów.

Uwaga!

Aby włączyć tworzenie pliku rejestrującego .log w systemie Windows XP Service Pack 2 należy otworzyć Panel sterowania, wejść do właściwości Zapory systemu Windows i na zakładce Zaawansowane przejść do okna Rejestrowanie zabezpieczeń. Tam można dowolnie skonfigurować opcje dotyczące tworzenia pliku dziennika.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Producent2BrightSparks
Liczba pobrań4 411
Data aktualizacji9 lis 2005
Rozmiar pliku0.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)