iOSBiuro i firmaInne programy biuroweFirmy.net
Firmy.net ikona

Firmy.netversion 1.0.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja serwisu o tej samej nazwie. Firmy.net zapewniają dostęp do sporej bazy firm działających w naszym kraju. Za jej pomocą łatwiej znajdziemy niezbędne nam towary i usługi.

Ekran główny programu wita nas jedynie oknem wyszukiwarki. Wpisujemy w nie nazwę firmy bądź też usługę (pralnia, fryzjer, itp.). Następnie określamy lokalizację (istnieje możliwość wsparcia się wbudowanym w urządzenie nadajnikiem GPS) i decydujemy czy chcemy zobaczyć wszystkie wyniki, najbliższe a może najlepsze.

Prosta lista prezentuje nazwę firmy, adres, telefon oraz przybliżoną odległość. Po wybraniu jednej z nich otrzymamy bardziej szczegółowe dane. Wśród nich znajdują się informacje o godzinach otwarcia, możliwość dodania firmy do kontaktów, opis, mapa a także możliwość ocenia zakładu i poznania opinii innych użytkowników.

Interfejs programu jest prosty i przejrzysty. Wśród minusów należy umieścić stabilność programu. Firmy.net miewa losowe problemy z wyszukiwaniem. Ważnym aspektem jest też sama baza danych. Choć zawiera w sobie wiele informacji o firmach to niestety część z nich jest nieaktualna. Aplikacja dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNNV AG
Liczba pobrań61
Data aktualizacji22 maj 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Firmy.net ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)