WindowsGryLogiczne i karcianeFishdom Spooky Splash

Fishdom Spooky Splash

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fishdom Spooky Splash to sympatyczna logiczna układanka przenosząca nas w podwodne środowisko morskich, klimatycznych raf koralowych.

Tytuł oprócz standardowej rozgrywki oferuje możliwość wydania zarobionych punktów w specjalnym, głębinowym kiosku ;-) oferującym przeróżne egzotyczne rodzaje morskich zwierzątek, roślin czy innych upiększaczy.

Wszystko po to, by wraz z upływem czasu gry możliwie najlepiej rozbudować i przyozdobić własne akwarium, które dodatkowo można uwiecznić na zdjęciach, a następnie uczynić z nich efektowne tapety na pulpit. Istnieje również opcja stworzenia własnego wygaszacza ekranu. Zasada jest jedna, im więcej gatunków wielobarwnych rybek i roślinek, tym efekty naszych działań będą bardziej zadawalające.

Jednak same względy estetyczne przedstawione w grze to nie wszystko. Fishdom Spooky Splash to wciągająca logiczna układanka polegająca w głównej mierze na łączeniu względem siebie takich samych przedmiotów. Często przyjdzie nam powtarzać dane czynności kilkukrotnie, ponieważ niektóre pola na planszy wymagają wielorazowego odblokowania. Jeśli uda nam się utworzyć ciąg co najmniej czterech lub pięciu takich samych obiektów, wówczas na planszy pojawiają się specjalne pomoce pozwalające na szybsze ukończenie układu.

Oprawa audiowizualna w Fishdom Spooky Splash stoi na przyzwoitym poziomie, a przy tym gra nie posiada wysokich wymagań. Pozycja jest dopracowana w szczegółach, a jej grywalność zasługuje na duże uznanie. Fishdom Spooky Splash to ciekawa propozycja zarówno dla młodszych jak i starszych graczy. Z pewnością będzie wymagała od nas jasnego umysłu, refleksu i sporej błyskotliwości.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentGameTop.com
Liczba pobrań4 535
Data aktualizacji6 lip 2012
Rozmiar pliku43.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)