WindowsArchiwumProgramy archiwalneFix it Center

Fix it Center

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Fix it Center to niewielka aplikacja stworzona przez Microsoft jako narzędzie do rozwiązywania typowych problemów z systemem Windows. Są to problemy, których rozwiązanie sprowadza się po prostu do skonfigurowania pewnych opcji systemowych, edycji informacji zapisanych w rejestrze albo modyfikacji innych ustawień. Można to oczywiście zrobić ręcznie, ale nie wszyscy czują się komfortowo np. podczas edycji rejestru. Z myślą o takich użytkownikach właśnie powstało Fix it Center.

Narzędzie oferuje możliwość pobrania zautomatyzowanych kreatorów, które jednym kliknięciem stosują wszystkie kroki zalecane do rozwiązania problemu. Fix it Center może pracować w dwóch trybach - automatycznie stosuje rozwiązania wykrytych problemów lub tylko pobiera kreatory i informuje o ich dostępności. Narzędzie jest przeznaczone nie tylko dla użytkowników indywidualnych - po zalogowaniu w usłudze Windows Live Fix it Center pozwala też śledzić rozwiązane problemy online na stronie internetowej. Do jednego konta Live ID można przypisać więcej komputerów, co ułatwia świadczenie pomocy technicznej wielu osobom jednocześnie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.110 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań46 659
Data aktualizacji16 kwi 2010
Rozmiar pliku0.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)