bDYWvNQR

FixWin2.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

FixWin to małe i przenośne narzędzie przygotowane przez kilku MVP, które pozwala poprawić sporo problemów w systemach Windows Vista oraz Windows 7 przy pomocy jednego kliknięcia. Lista oferowanych użytkownikowi poprawek jest całkiem spora i uwzględnia zarówno niewielkie niedogodności, jak i bardzo poważne problemy, na które natknąć można się przy codziennej pracy - problem z odświeżaniem Kosza, problem z menu kontekstowym w Internet Explorerze, problemy z Windows Media Center, drobiazgi typu brak potwierdzenia przy kasowaniu notatek z pulpitu oraz wiele, wiele innych.

bDYWvNQT

Program zawiera rozwiązania ponad 50 popularnych problemów, wykrywa zainstalowany na komputerze system i oferuje tylko dotyczące go poprawki. Większość z nich znaleźć można w sieci w formie skomplikowanych opisów wymagających często modyfikacji rejestru, FixWin pozwala wykonać je zdecydowanie prościej. Autorzy ubrali usuwane przez FixWin problemy w pięć głównych kategorii - Windows Explorer, Internet i łączność, Windows Media, Narzędzia systemowe oraz Inne poprawki.

Uwaga!

  • Najnowsza wersja kierowana jest dla użytkowników Windows 8. W naszym portalu dostępne jest również starsze wydanie 1.2 dla Windows Vista/7. Pobrać je można z poziomu linków bezpośrednich, korzystając z przycisku nad gwiazdkami z oceną programu.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
FixWin 2.2wersja stabilna (32-bit)
FixWinwersja 1.2 dla Windows Vista/7
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.912 ocen
ProducentRamesh Kumar
Liczba pobrań19 435
Data aktualizacji1 mar 2015
Rozmiar pliku0.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYWvNRy
bDYWvNRP